Uncategorized

Odzież robocza z logowaniem – Poznaj jej niebywałe możliwości

Poznaj niebywałe możliwości reklamy z odzieżą ochronną. W artykule dowiesz się, jakie korzyści niesie ze sobą inwestycja w odzież ochronną ze znakowaniem. Poznasz różne sposoby personalizacji ubrań oraz miejsca, gdzie warto umieścić logo w celu zapewnienia mu jak najlepszej ekspozycji. Przedstawimy również zalety takiego rozwiązania nie tylko z perspektywy promocji, ale również bezpieczeństwa pracowników. Dowiesz się też, jak zamówić profesjonalną odzież ochronną ze znakiem swojej firmy u sprawdzonego producenta. Zapraszamy do lektury!

Jak personalizować odzież roboczą?

Jednym ze sposobów jest umieszczenie grafiki z logo firmy na plecach, piersi lub rękawach ubrań. Można również stosować tekstowe nadruki, na przykład z nazwą firmy lub działu. Dobrym rozwiązaniem jest dobór kolorystyki ubrania, która nawiązuje do schematu kolorystycznego marki. Kolejną opcją jest naniesienie numeru identyfikacyjnego konkretnego pracownika. Na ubraniu można również umieścić dane kontaktowe firmy, takie jak numer telefonu czy adres strony internetowej. Ciekawym pomysłem są indywidualne nadruki z imieniem lub zdjęciem pracownika. Ważne jest stosowanie odblaskowych elementów, które zwiększają bezpieczeństwo. Ubrania można uzupełnić drobnymi akcesoriami w postaci naklejek lub naszywek z logiem. Istotny jest również dobór kroju i fasonu odzieży roboczej, dopasowanego do wykonywanej pracy.

Ile trwa produkcja odzieży roboczej?

Produkcja naklejek lub nadruków jedno- lub wielokolorowych zajmuje zwykle od 1 do 3 dni roboczych. Szycie bluz, koszulek, spodni bez dodatkowych nadruków wykonuje się w przeciągu 3-5 dni. Wykonanie odzieży z jednym nadrukiem lub logiem powinno zająć od 5 do 7 dni roboczych. Bardziej skomplikowane zamówienia z kilkoma nadrukami lub indywidualnymi danymi realizowane są przez 7-10 dni. Kamizelki, bluzy lub spodnie wykonane z wykorzystaniem technik hafciarskich szyte są zwykle przez 10-14 dni. Produkcja odzieży specjalistycznej, workwear, trwa zazwyczaj od 2 do 4 tygodni. Wykonanie kurtek przeciwdeszczowych lub płaszczy zajmuje podobny czas, czyli od 2 do 4 tygodni.

Gdzie zakupić odzież roboczą z logo?

Jeśli szukasz sprawdzonego dostawcy odzieży roboczej ze znakowaniem twoim logo, warto rozważyć wybór firmę BAS Kreacja. Marka ta od lat specjalizuje się w produkcji i dystrybucji tego typu artykułów reklamowych. BAS Kreacja w swojej ofercie posiada ubrania najbardziej pożądane oraz doświadczoną kadrę projektantów. Oferuje szeroki wachlarz personalizacji ubrań. Zamawiając w BAS Kreacji odzież z logiem, masz gwarancję wysokiej jakości wykonania i profesjonalnej obsługi. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.baskreacja.pl. To dobry wybór dla firm szukających rzetelnego partnera w zakresie odzieży roboczej. Przekonaj się sam!

Dodaj komentarz