Lifestyle

Kim jest Aleksandra Janiec?

Aleksandra Janiec jest znana z TVN Meteo Active. Za sobą ma już także debiut w wydaniach wieczornych programu „Teleserwis” na stacji TVN24. Wcześniej między innymi kobieta ta reklamowała bieliznę erotyczną.

Spełnienie postanowienia życiowego

Aleksandra Janiec, a tak naprawdę Aleksandra Agata Janiec spełniła swoje postanowienie życiowe. Chciała bowiem zostać prezenterką telewizyjną. O swoich postanowieniach mówiła już w roku 2008. Wówczas byłą jeszcze studentką oraz kandydatką do tytułu Miss Polonia. Niewiele wcześniej została wybrana najpiękniejszą warszawianką. W związku z tym w konkursie krajowym była reprezentantką stolicy.

Wówczas podczas udzielania wywiadu między innymi serwisowi Wiadomosci24.pl przyznała, że jej celem jest ukończenie studiów. Mowa o dziennikarstwie na Uniwersytecie Warszawskim. Późnej chciała pracować jako telewizyjna prezenterka. W tym samym wywiadzie przyznała, że lubi dobre filmy, a więc jej specjalnością są recenzje filmowe. Od zawsze była związana z kulturą. W tej dziedzinie czuje się możliwie najlepiej.

Kariera zawodowa

W swojej telewizyjnej przygodzie była już asystentką znanego reżysera Romana Kurkiewicza w programie o nazwie „Dwie prawdy”. Jest także reporterką programu „Studia Active”, który jest nadawany w stacji TVN Meteo Active. Tam prowadziła także wydania wakacyjne programu w ramach popularnej akcji „Projekt Plaża”. W stacji TVN24 przedstawia telewidzom najważniejsze informacje w programie o nazwie „15 na żywo” oraz także od niedawna w popularnym „Teleserwisie”.

Jeszcze jako nastolatka, która uczęszczała do liceum w Łobzie została wybrana najpiękniejszą. Dokładnie chodziło o tytuł Miss Miedwia 2004. Jak wówczas donosiła gazeta „Głos Szczecińskie” dostała nagrodę w tym konkursie. Był to między innymi osobisty komputer.

Wówczas mówiła, że jej marzenie to pójście na dobre studia, dzięki którym udałoby się jej znaleźć pracę. Marzyła zawsze o tym, aby w przyszłości pracować w modelingu w Szczecinie, Warszawie czy też poza granicami Polski. Wcześniej także brała udział między innymi w wyborach Miss Pomorza Zachodniego Nastolatek 2004, jak i także w popularnych konkursie Look Model Search 2003.

Warto zrobić sobie mały research i zobaczyć jak Miss Warszawy prezentowała się chociażby w roku 2007. W zasadzie to wcale nas to nie dziwi to, że później została zaangażowana do reklamy erotycznej bielizny. Przepiękna dziewczyna. Obecnie niewiele się zmieniła i wciąż jesteśmy pod wrażeniem ogromnym jej urody. Jednak tutaj w parze idzie także ogromny profesjonalizm w pracy.

Dodaj komentarz