Uncategorized

Dlaczego warto się zdecydować na lakier do paznokci bez lampy?

Manicure o wielodniowej czy wręcz kilkutygodniowej trwałości – hybrydowe, żelowe czy akrylowe – na dobre rozgościły się już w ofertach salonów kosmetycznych, mocno spychając na boczny tor klasyczne lakiery do paznokci. A szkoda – bo i one mają wiele zalet, za które nadal kochają je wszystkie kobiety.

Manicure o wielodniowej czy wręcz kilkutygodniowej trwałości – hybrydowe, żelowe czy akrylowe – na dobre rozgościły się już w ofertach salonów kosmetycznych, mocno spychając na boczny tor klasyczne lakiery do paznokci. A szkoda – bo i one mają wiele zalet, za które nadal kochają je wszystkie kobiety. Dziś chcemy przypomnieć to, dlaczego trwały lakier do paznokci bez lampy to i dzisiaj doskonały wybór. Wybór, który w wielu sytuacjach sprawdzi się nawet lepiej niż rozwiązania utwardzane pod lampą UV.

Tym wyróżnia się bardzo dobry lakier do paznokci

Są oczywiste plusy które przemawiają za tym, by wybrać zwykłe lakiery do paznokci VICTORIA VYNN lub innej marki. Zaliczają się do nich:

  • możliwość częstej zmiany stylizacji – możesz to robić nawet co kilka dni;
  • łatwość usunięcia manicure – potrzebujesz tylko wacik i zmywacz do paznokci;
  • brak konieczności posiadania specjalistycznych sprzętów – wystarczy pilniczek, cążki do skórek, baza pod lakier i top coat;
  • szybkość przygotowania stylizacji – praca jest tu zdecydowanie krótsza niż w przypadku manicure światłoutwardzalnego;
  • atrakcyjna cena – zazwyczaj zauważalnie niższa niż produktów hybrydowych czy żelowych.

No dobrze, te cechy można przypisać do całej omawianej grupy produktowej. Ale co takiego jest w danych artykułach że można je określić jako najlepsze lakiery do paznokci? Bez wątpienia jest to dobre krycie już od pierwszej warstwy. Równie duże znaczenie mają też właściwości szybkoschnące i łatwość w aplikacji danej formuły. Co jeszcze? Dla wielu użytkowników ważne jest to, by dany produkt można było określić jako lakier do paznokci z dobrym składem. Dobrym, czyli takim który nie uczula, jest odpowiednio przebadany pod kątem bezpieczeństwa.

Nikogo nie zdziwi również fakt, że nawet najbardziej trwałe lakiery do paznokci nie podbiją serca klientów jeśli nie będą dostępne w szerokiej palecie atrakcyjnych kolorów. Do tego powinniśmy mieć do wyboru efekty pastelowe, perłowe, półtransparentne czy te wzbogacone o dekoracyjne, drobne pyłki. Najlepiej też, jeśli w ramach danej serii produktowej dostępna jest stworzona specjalnie pod nią baza i top które idealnie zgrywają się z warstwą kolorową.


Podsumowując, jeśli chcemy by nasz klasyczny manicure był łatwy w aplikacji i pięknie prezentował się przez kilka długich dni, musimy postawić na bardzo trwały lakier do paznokci który łatwo się nanosi na płytkę, posiada właściwości szybkoschnące i po prostu pięknie wygląda na paznokciu. Jeśli do tego są to lakiery do paznokci dobrej jakości, o sprawdzonym, bezpiecznym składzie, sukces tradycyjnego manicure jest więcej niż gwarantowany.

Dodaj komentarz