Uncategorized

Endermologia Lpg Alliance

Żyjemy w czasach postępującej świadomości swojego ciała. Chcemy wyglądać pięknie i zdrowo, jednak czasem brak jędrności skóry lub nadmiar tkanki tłuszczowej, zaburzają naszą pewność siebie i dodają kompleksów. Warto zainteresować się wówczas nowoczesnymi rozwiązaniami, wspomagającymi walkę ze zbędnymi fałdkami, cellulitem, utratą młodzieńczej elastyczności. Jednym z takich zabiegów jest Endermologia LPG Alliance.

Czym jest Endermologia LPG Alliance?

Jest to ekskluzywny i bardzo innowacyjny zabieg ujędrniający, antycellulitowy i niwelujący tkankę tłuszczową. Opiera się na bezinwazyjnym masażu podciśnieniem, który dzięki nowoczesnemu urządzeniu działa jednocześnie w trzech płaszczyznach : wygładza, ujędrnia i rozbija tkankę tłuszczową. Zabieg Endermologii LPG Alliance ma oddziaływać na adipocyty, czyli komórki tłuszczowe. Praca urządzenia doprowadza do ich „rozbicia”, a następnie wydalenia z organizmu, co skutkuje pozbyciem się złogów tkanki tłuszczowej i usprawnieniem przepływu limfy. Uwolnienie adipocytów i ujędrnienie skóry prowadzi do pozbycia się cellulitu, który często stanowi poważny kompleks i wygląda nieestetycznie. Ruchy wykonane podczas masażu stymulują fibroblasty (komórki skóry odpowiedzialne za syntezę kolagenu i elastyny), do wzmożonej pracy, tym samym uelastyczniając i ujędrniając naszą skórę, która staje się bardziej napięta, sprężysta, młodzieńcza. Głowica LPG Alliance oraz zastosowanie ciśnienia zmiennego umożliwiają szybszą penetrację tkanki, przez co zabieg jest niezwykle skuteczny. Proces lipolizy, czyli przemiany komórek tłuszczowych w energię, pobudza metabolizm.

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Zabieg Endermologii LPG Alliance skierowany jest dla osób, które chcą poprawić wygląd swojej sylwetki, ujędrnić skórę i pozbyć się cellulitu. Często zainteresowane są nim kobiety po porodzie, które chcą pomóc sobie wrócić do stanu z przed ciąży i poprawić wygląd okolic brzucha. Zainteresowanie widoczne jest również wśród osób, którym udało się zrzucić kilka zbędnych kilogramów i chcą zapobiec tak zwanemu obwisaniu skóry. Zabieg ten sprawdzi się także tym, którzy zauważają pierwsze oznaki starzenia i chcą opóźnić widoczność tego procesu. Zabieg endermologii LPG Alliance, to też świetny sposób na poprawienie swojego wyglądu przed urlopem, kiedy planujemy wskoczyć w swoje ulubione bikini i zachwycać piękną sylwetką i gładką skórą. 

Kiedy zauważymy zadowalające efekty?

Endermologia LPG Alliance to zabieg, którego efekty pojawiają się stopniowo. Zadowalające wyniki widoczne są już po trzech zabiegach, dlatego warto wykonywać endermologię systematycznie, w serii. Można oczywiście wykonać takich zabiegów więcej, ponieważ to doskonała profilaktyka przeciwstarzeniowa. Warto wesprzeć efekty zabiegu odpowiednią dietą i ćwiczeniami oraz piciem dużej ilości wody. 

Zalety zabiegu Endermologii LPG Alliance

Zabieg ten jest przede wszystkim naturalny i bezinwazyjny. Nie ma tu konieczności korzystania z igieł, znieczulenia, oraz preparatów wypełniających. Niesie za sobą mnóstwo korzyści, które są zauważalne nie tylko w wyglądzie, ale także samopoczuciu po zabiegu. Są nimi:

 • rozluźnienie spiętych mięśni,
 • relaks i odprężenie,
 • widoczne działanie anty-
 • aging
 • ,
 • ujędrnienie i dotlenienie skóry,
 • wsparcie przepływu limfy w organizmie,
 • uwolnienie komórek tkanki tłuszczowej.

Jakie są przeciwwskazania  do zabiegu Endermologii LPG Alliance ?

Przeciwwskazaniami do tego zabiegu są:

 • aktywne choroby skóry, stany zapalne,
 • ciąża i karmienie piersią, 
 • zakrzepy i zaawansowana miażdżyca, 
 • rozrusznik serca, silne nadciśnienie, przebyty zawał serca, 
 • przyjmowanie leków, które mogłyby wpłynąć nieprawidłowo na przebieg zabiegu
 • endermologii

Jak przebiega zabieg Endermologii LPG Alliance i w jaki sposób się do niego przygotować?

Minimum dzień przed zabiegiem należy zadbać o jak najlepsze nawodnienie organizmu. Po przybyciu do kliniki, procedura rozpoczyna się od wypełnienia odpowiedniej ankiety, która pomaga w wykluczeniu przeciwwskazań, należy uzupełnić ją zgodnie z prawdą i rzetelnie wypisać wszystkie przyjmowane leki oraz przebyte schorzenia, Kolejny krok to wywiad z kosmetologiem, który odpowie na wszystkie pytania,  a także dokona analizy stanu skóry, co jest kluczowe do określenia odpowiednich parametrów urządzenia. Następnie przed przystąpieniem do zabiegu należy włożyć specjalny kostium Endermowear, niezbędny do wykonywania płynnych ruchów przez specjalistę i usprawnienia przebiegu zabiegu. Za pomocą elektronicznej rolki, fałdy skóry są masowane i tu zaczyna się proces modelujący oraz ujędrniający skórę. Kosmetolog wykonujący zabiegi w Skyclinic we Wrocławiu to osoba z odpowiednią wiedzą i kwalifikacjami do przeprowadzenia endermologii LPG Alliance. Potrafi dobrać odpowiednią moc zabiegu i wykonać ruchy w taki sposób, aby doprowadzić do jak najlepszych efektów. Kluczową rolę pełni tu pobudzenie do produkcji kolagenu, elastyny i kwasy hialuronowego, naturalnie występujących w skórze. Po zabiegu można wrócić do swoich codziennych czynności, jednak warto pamiętać o odpowiednim nawodnieniu i zbilansowanej diecie. Przez co najmniej kilka dni po zabiegu powinno się unikać kosmetyków ingerujących w strukturę skóry. 

Endermologia LPG Alliance to zabieg dostępny w Skyclinic we Wrocławiu

W klinice endermologię przeprowadza doświadczony i świetnie wykwalifikowany kosmetolog. Zabieg poprzedzony jest szerokim wywiadem oraz wykonany najnowocześniejszą oraz innowacyjną aparaturą. Fenomen Endermologii LPG Alliance polega na głębokim masażu fałdów skóry, który pobudza do syntezy kwasu hialuronowego, elastyny i kolagenu, a także rozbija adipocyty i pozwala na wydalenie ich z organizmu. Wykazuje działanie wyszczuplające i modelujące sylwetkę oraz antycellulitowe i ujędrniające skórę. To świetne uzupełnienie dobrej diety i regularnych ćwiczeń, a także sposób na walkę z kompleksami i defektami w wyglądzie. Szczególnie cenią go sobie osoby, które zauważają u siebie pierwsze oznaki wiotczenia skóry, starzenia,  utraty jędrności po ciąży, czy utracie wagi. 

Dodaj komentarz