Uroda

Endermologia – zabiegi na ciało, czyli światowy bestseller w modelowaniu sylwetki

Smukła sylwetka, jędrne ciało bez cellulitu to marzenie wielu kobiet. Czasem mimo zbilansowanej diety i aktywności fizycznej, nie można osiągnąć pożądanych rezultatów. Szczególnie cellulit, czy brak jędrności skóry są bardzo trudne do wyeliminowania i nawet intensywne ćwiczenia nie są w stanie zniwelować problemu. Nic więc dziwnego, że coraz większą popularnością wśród pacjentów w różnym wieku cieszą się zabiegi wyszczuplające ciało. Doskonałym sposobem modelowania sylwetki, odmłodzenia i poprawy napięcia skóry jest Endermologia LPG Alliance. Zabieg można wykonać w profesjonalnej Klinice Medycyny Estetycznej w Warszawie – Absolu Clinic. Zastosowane podczas terapii technologie są naturalne i nieinwazyjne, dzięki czemu można osiągnąć naturalne efekty, bez żadnych skutków ubocznych. Na czym polega Endermologia LPG Alliance?

Endermologia – skuteczne zabiegi na twarz i ciało

Endermologia to jeden z najchętniej wybieranych zabiegów na ciało nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Zyskał popularność przede wszystkim ze względu na swoją skuteczność w modelowaniu sylwetki, usuwaniu cellulitu, ujędrnianiu i poprawie jakości skóry. Warto przy okazji nadmienić, że jedynie zabieg wykonywany oryginalnym i opatentowanym urządzeniem francuskiej firmy LPG Alliance może być nazywany endermologią. Na rynku można znaleźć niestety wiele miejsc, które nie pracują na oryginalnym urządzeniu. Decydując się na terapię, należy na to zwrócić szczególną uwagę. Dzięki temu zyska się gwarancję skuteczności i bezpieczeństwa zabiegu.

Endermologia to intensywny i głęboki masaż podciśnieniem, zdecydowanie bardziej skuteczny w porównaniu do innych zabiegów manualnych na ciało. Przed rozpoczęciem zabiegu Endermologii LPG pacjent zakłada specjalny strój „endermowear”, który umożliwia łatwiejsze manewrowanie rolką urządzenia po obszarze zabiegowym, a także zapewnia większy komfort i efektywność terapii. W trakcie sesji specjalista przesuwa głowicę masującą po wybranych partiach ciała. Urządzenie jest wyposażone w rolki i klapki, co pozwala na sekwencyjne zasysanie fałdów skóry, przy jednoczesnym naśladowaniu ruchów dłoni masażysty. W ten sposób tkanki są masowane i stymulowane, co pobudza procesy regeneracyjne, metabolizm, poprawia krążenie oraz oczyszcza organizm z toksyn.

Mimo że Endermologia LPG Alliance to intensywna, mechaniczna stymulacja tkanki łącznej, zabieg jest przyjemny, bezbolesny, nie wywołuje żadnych niepożądanych efektów, zatem od razu można powrócić do codziennych aktywności. Po terapii pacjent czuje się odprężony.

Endermologia – efekty

Endermologia LPG Alliance to zabieg mający szerokie zastosowanie. Wykonywany jest nie tylko jako zabieg modelujący sylwetkę i ujędrniający ciało, lecz także w celach terapeutycznych. Zmniejsza dolegliwości bólowe mięśni i stawów. Redukuje obrzęki i zastoje. Przyspiesza rehabilitację po kontuzji czy liposukcji. Poprawia krążenie krwi i limfy. Sprawdza się również jako zabieg przygotowujący do intensywnego wysiłku fizycznego.

Aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty, rekomenduje się wykonanie serii 10-15 zabiegów 1-2 razy w tygodniu. Warto nadmienić, że finalne efekty są zależne od trybu życia czy genetyki. Aby terapia była skuteczniejsza, zaleca się spożywanie zdrowych posiłków oraz picie 2-2,5 litra wody dziennie.

Zabieg na ciało – Endermologia LPG Alliance

Zabieg wykonuje się na całe ciało. Głównie są to obszary brzucha, boczki, gdzie mamy tendencję do odkładania tkanki tłuszczowej, pośladków i ud. Zabieg można też wykonywać na górne partie, np. na ręce w celu zlikwidowania wiotkości ramion (tzw. pelikany). Endermologia LPG Alliance wysmukla i modeluje sylwetkę. Ujędrnia i uelastycznia skórę. Poprawia wygląd i ogólną kondycję ciała.

Zabieg Endermologii pomaga zredukować cellulit wodny, lipidowy i włóknisty. Wspomaga również utratę tkanki tłuszczowej i proces odchudzania, jednocześnie zapobiegając utracie elastyczności skóry. Przy utracie kilku kilogramów miesięcznie, regularnie stosowane zabiegi poprawiają ukrwienie, detoksykację i ujędrnienie skóry. Nie dochodzi do powstania nadmiaru wiotkiej skóry, co często bywa skutkiem ubocznym procesu odchudzania.

Po 12 zabiegach następuje wygładzenie skórki pomarańczowej o 99%, ujędrnienie skóry o 82% oraz zmniejszenie obwodu talii o około 5 cm.

Endermologia twarzy

Zabieg endermologii można również wykonywać na twarz. Endermologia LPG Alliance to doskonały zabieg przeciwstarzeniowy. Podczas terapii wykorzystuje się małą głowicę z dwoma klapkami, która jest dopasowana do skóry twarzy. Urządzenie stymuluje fibroblasty do produkcji elastyny (wzrost o 46%), kolagenu i kwasu hialuronowego (wzrost o 80%). Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza, uelastyczniona i odmłodzona.

Endermologia – cena

Cena zabiegu na ciało Endermologii LPG Alliance w Absolu Clinic jest zależna od tego czy pacjent decyduje się na pojedynczą terapię czy w pakiecie. Koszt jednego zabiegu to 180 zł w pakiecie 10 zabiegów.

Dodaj komentarz