Uroda

Jak poprawnie przykleić kępki rzęs?

Każda kobieta chce mieć piękne rzęsy. Niestety naturalne rzęsy nie zawsze piękne. Można jednak poratować się rzęsami sztucznymi. Musimy się jednak dowiedzieć jak przykleić sztuczne rzęsy kępki? Żadna kobieta nie chce mieć brzydko i karykaturalnie naklejonych rzęs.

Jak zagęścić i przedłużyć rzęsy?

Chcesz mieć zmysłowe i tajemnicze spojrzenie? Dowiedz się jak przykleić sztuczne rzęsy kępki? Musimy znaleźć lusterko. Najlepiej, aby było one podświetlane. Koniecznie powinniśmy je postawić na stole, tak żebyśmy podczas klejenia mogły podeprzeć ręce oraz łokcie na stole. Wówczas ręka będzie o wiele bardziej stabilna. Na pewno może się nie sprawdzić klejenie rzęs w locie gdzieś tam nad pralką.

Musimy wiedzieć, że kępki sztucznych rzęs można w zasadzie kupić w każdej drogerii. Dzielą się na trzy rozmiary. Dokładnie są to rozmiary short, medium oraz long. Oczywiście najbardziej popularne są shorty oraz medium. Oko dzięki nim jest wystopniowane i wygląda naprawdę ładnie. Znajdziemy także w drogeriach opakowania, które zawierają dokładnie trzy rodzaje długości. Można uznać to rozwiązanie za dobre. Długość kępek należy dopasować do swojej długości. Możliwe, że nasze rzęsy są bardzo długie musimy wtedy shorty raczej się nie sprawdzą w tej sytuacji. Będą one po prostu niewidoczne. Gdy decydujemy się na shorty, to uzyskamy efekt zagęszczenia rzęs. Z kolei rozmiar long i medium będą powodowały efekt wydłużenia naturalnych rzęs. Do każdego opakowania kępek mamy dołączony klej.

Instrukcja naklejania rzęs

Pamiętajmy, że na opakowaniu mamy także instrukcję naklejania rzęs. Nie musimy się obawiać, że sobie z tym nie poradzimy. Nie jest to takie trudne jakby mogło nam się wydawać. Musimy jednak mieć cierpliwość i precyzję w dłoni. Nie możemy naklejać kępek rzęs na szybko. Nie sprawdzi się to. Możemy w ten sposób wykonywać proces naklejania, ale gdy mamy już w tym wprawę, a nie gdy jest to nasz pierwszy raz. Pośpiech tutaj może jedynie zaszkodzić.

Gdy pomimo jasnej instrukcji i odpowiedniego materiału nie jesteśmy w stanie samodzielnie dokonać przedłużenia rzęs, to możemy się umówić na profesjonalną usługę. Dzięki temu uzyskamy profesjonalnie przedłużone rzęsy. Jest to przedłużenie już profesjonale i trwałe. Starcza na około trzy tygodnie. Po trzech tygodniach należy dokonać korekty. Musimy się liczyć z tym, że taki zabieg u kosmetyczki jest już znacznie droższy od kupna kępek w drogerii i przyklejeniu samodzielnym. Wybór oczywiście należy do nas. Polecamy jednak kępki, które nie są drogie, a wspaniale uwydatnią nasze spojrzenie.

Dodaj komentarz