Uncategorized

Kluczowe aspekty podczas wyboru wózka

Wózek dziecięcy to jeden z podstawowych elementów wyposażenia dziecięcej wyprawki. Nie ma się więc co dziwić, że jego wybór to ważna decyzja do podjęcia przed przyszłych rodziców. Na co warto zwrócić uwagę, by dany wózek okazał się dobrym rozwiązaniem? Po jaki model warto sięgnąć? Znajdź teź wózki i spacerówki warte Twojej uwagi – sprawdź i znajdź odpowiedni dla siebie.

Wózki i spacerówki – co warto o nich wiedzieć?

  • Odkryj, co oznacza „dobry wózek dziecięcy”
  • Dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze wózka
  • Poznaj wyjątkowy wózek BABYZEN YOYO dostępny w ofercie BÉBÉ Concept

Co oznacza hasło „dobry wózek dziecięcy”?

Dobry wózek dziecięcy to popularne hasło, ale nie każdy zdaje sobie sprawę, co ono oznacza. Przede wszystkim dobry wózek dziecięcy to taki, który gwarantuje maluchowi komfort oraz bezpieczeństwo. Istotne są także materiały, z których został stworzony oraz sama precyzja wykonania. Zwróć uwagę również na dodatkowe opcje, zabezpieczenia, wagę wózka i jego zwrotność. Na koniec nie zapominaj także o designie i rozwiązaniach, które poprawią komfort korzystania z wózka. Nie bez znaczenia pozostaje też trend widoczny w ostatnich latach, według którego projektanci tworzą wózki, które rosną wraz z dzieckiem i mogą być wykorzystywane na różnych etapach rozwoju.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze wózka?

Istnieje kilka czynników, na które warto zwrócić uwagę, wybierając idealny wózek dla dziecka. Oto one:

  • wielofunkcyjność – wiele wózków dostępnych obecnie na rynku to wózki 2w1, które mogą być połączeniem gondoli i spacerówki lub 3w1, czyli uzupełniony dodatkowo o fotelik samochodowy. Na rynku dostępne są równie modele, które rosną wraz z dzieckiem i można je wykorzystywać do przewożenia niemowląt i starszych dzieci,
  • rozmiary gondoli – ta cecha wózków dziecięcych ma znaczenie dla wygody dziecka. Powinna być na tyle szeroka, by dziecko mogło się swobodnie w niej ruszać. Nie bez znaczenia jest także długość gondoli,
  • waga wózka – ta cecha wózka ma znaczenie szczególnie dla osób mieszkających na wyższych kondygnacjach lub często podróżujących. Lekkie stelaże np. aluminiowe to rozwiązanie, które pozwala ograniczyć masę wózka,
  • możliwość regulacji – ze względu na komfort użytkowania przez dziecko i opiekuna liczy się możliwość regulacji wózka dziecięcego. Wózki z unoszoną gondolą to dodatkowa ochrona dla dziecka podczas karmienia, a możliwość regulowania spacerówki pozwala dziecku zarówno na swobodne oglądanie widoków, jak i krótką drzemkę podczas spaceru.

Postaw na wielofunkcyjne rozwiązanie – wózek BABYZEN

Wózki i spacerówki, które dają możliwość swobodnego korzystania z nich przez opiekunów i wygodę dla maluszka? BABYZEN YOYO to idealny kompaktowy wózek dostępny w ofercie BÉBÉ Concept, z którego chętnie korzystają mieszkańcy różnych krajów europejskich. Jego przewagą jest wszechstronność, która polega na tym, że kupujesz jeden model, a służy on dziecku na wszystkich etapach rozwoju – na początek jako wózek z gondolą, a później pod postacią lekkiej, przenośnej spacerówki. W każdej sytuacji wyróżnia go funkcjonalność i poręczność na co dzień oraz w podróży.

Wózki i spacerówki takie jak BABYZEN YOYO mogą być wykorzystywane od urodzenia dziecka, aż do momentu, gdy maluch będzie miał kilka lat. Praktyczny wózek BABYZEN YOYO wykorzystasz więc jako:

  • wózek dla noworodka – już po narodzinach BABYZEN YOYO może być wykorzystywany jako klasyczny wózek z gondolą. Jako wózek dla noworodków staje się lekki i poręczny oraz łatwy w transporcie, a także wszędzie się zmieści,
  • spacerówka YOYO – przychodzi moment, gdy zamiast gondoli i zestawu dla noworodków przydatne okazuje się rozwiązanie dla starszaków. BABYZEN YOYO można wykorzystać również jako spacerówkę dla starszego dziecka. Spacerówkę YOYO stworzono w taki sposób, by spełniała oczekiwania rodziców i maluszków. To nadal ten sam wózek, ale wymaga dokupienia zestawu kolorystycznego, w którego skład wchodzi budka i siedzisko. YOYO to wygodna spacerówka na co dzień, która sprawdzi się także podczas wyjazdów. Nie zajmie wiele miejsca i okaże się nieocenionym wsparciem na wyjazdach.

Artykuł Sponsorowany

Dodaj komentarz