Uncategorized

Nowa kolekcja na jesień – W Medicine przestrzeń tworzy harmonię

Niczym nieskrępowana przestrzeń oraz formy i struktury powstające w naturze – oto klimat nowego lookbooka Medicine na jesień 2023.

Poznaj nowości marki – daj się ponieść kolorom, fakturom oraz magii przyrody. Sesja zdjęciowa, która towarzyszy kolekcji, wyraża złożoność natury i jej siłę. Odważnie łączy ona elementy przestrzeni, form oraz struktur zainspirowane przyrodą, przynosząc nowe spojrzenie na otaczający świat.

„Autorem zdjęć do jesiennego lookbooka jest Marcin Kempski, który w zastaną przyrodę wprowadził elementy lustrzanych odbić. Abstrakcyjne i geometryczne formy scenografii deformują rzeczywisty krajobraz lub pojawiają się w nim jako artystyczne obiekty. Takie przekształcenie przestrzeni wprowadza do sesji zdjęciowej element magii i nieodkrytej tajemnicy” – Karolina Stawska, Dyrektor Artystyczny Medicine.

Patrząc na zdjęcia, można więc dosłownie wyobrazić sobie subtelne ruchy traw tańczące na wietrze, usłyszeć szum liści oraz poczuć chłodne piękno skał. Każdy detal został uchwycony z wielką precyzją, aby odzwierciedlić niezwykłą dynamikę krajobrazu i ukrytą w nim tajemnicę. Jest on prawdziwym dziełem sztuki, w którym model i modelka stają się integralną częścią otaczającej fauny i flory.

Kolekcję charakteryzują wyraziste kolory czy printy, ale również bardziej minimalistyczne propozycje. Czyste linie i wyważone proporcje oddają subtelność i piękno natury, podkreślając indywidualność każdego z nas. Razem kolekcja tworzy harmonijne kompozycje, dzięki którym można odkryć swój indywidualny styl.

Lookbook Medicine na jesień wyraża nie tylko bliskość z naturą, ale również jest próbą przypomnienia o jej pięknie, różnorodności i mistycyzmie. Medicine zaprasza do odkrywania świata utkanego z nieskończoności przyrody oraz jej wieloznaczności, pozwala na wzięcie głębokiego oddechu i wsłuchanie się we własne „ja”.

Dyrektor Marketingu: Karolina Tomczyk / Medicine

Dyrektor Artystyczny: Karolina Stawska / Medicine

Fotograf: Marcin Kempski / ilike-photo.com

Stylista: Karolina Gomółka

Make-up & Włosy: Aneta Kostrzewa / Visual Crafters

Scenograf: Piotr Piwowar

Produkcja: Mikołaj Jaźwiecki, Radek Nieroda / ilike-photo.com

Modele: Klaudia Biesek / Uncover Models, Azizbek Daminov / Panda Models

Asystent Fotografa: Hubert Libuda

Asystent Stylisty: Dominika Chuchla

Asystent Scenografa: Paweł Świątkowski

Retusz: Paweł Milewski / ilike-photo.com

Dodaj komentarz