Uncategorized

Odliczanie do świąt pełne przyjemności. E.Wedel i OnlyBio prezentują efekty kolejnej współpracy 

Marki E.Wedel i OnlyBio ponownie łączą swoje siły, aby dostarczyć konsumentom niezwykłe produkty, które uczynią okres przedświątecznych oczekiwań jeszcze bardziej przyjemnym. Ta wspólna inicjatywa przynosi dwa wyjątkowe pomysły: Kalendarz adwentowy oraz DIY HAIR SET, które łączą kreatywność obu marek i przynoszą kosmetyki o pięknych zapachach inspirowane słodyczami E.Wedel.

Słynne smaki wedlowskich słodyczy ponownie stały się źródłem inspiracji do stworzenia limitowanej edycji kosmetyków OnlyBio. Ta współpraca podkreśla wartości obu marek, które codziennie promują przyjemność płynącą z korzystania z najwyższej jakości produktów. Zarówno słodycze, jak i kosmetyki stanowią okazję do celebracji i rozpieszczania się w codziennych rytuałach. To kolejny raz, kiedy przyjemność z degustacji rozpływającej się w ustach czekolady E.Wedel będzie towarzyszyć pielęgnacyjnym rytuałom.

Kalendarz adwentowy to propozycja od marki OnlyBio, która przy współpracy z E.Wedel przygotowała wyjątkowy kalendarz adwentowy. W dwudziestu czterech okienkach kalendarza kryją się nie tylko unikalne kosmetyki, ale także wyjątkowe przysmaki wedlowskie. To połączenie zapewnia, że oczekiwanie na Boże Narodzenie będzie jeszcze przyjemniejsze. Dostępne są cztery linie zapachowe inspirowane wedlowskimi słodyczami: Ptasie Mleczko® Waniliowe, batony Pawełek Toffi, batony Bajeczny oraz wafelek WW. W kalendarzu znajdziesz produkty do pielęgnacji ciała i włosów, w tym odżywkę proteinową, humektantową odżywkę bez spłukiwania, szampon nawilżający, balsam do ciała, peeling do ciała, maskę ratunkową, a także nowość w portfolio marki – peeling i balsam do ust. Oprócz kosmetyków, kalendarz zawiera także miniaturki wedlowskich batoników i wafelków, które dodają uroku codziennym rytuałom.

Opakowanie kalendarza adwentowego przybiera kształt pudełka, które nawiązuje do tradycji czekoladowej marki E.Wedel, a konkretnie do pierwszej pijalni czekolady o nazwie Staroświecki Sklep. Chociaż historia sięga korzeni marki, to nadal możesz odwiedzić firmowy sklep i Pijalnię Czekolady E.Wedel, która mieści się przy ul. Szpitalnej 8 w Warszawie.

W ramach tej limitowanej kolekcji E.Wedel i OnlyBio prezentują również wyjątkowy DIY HAIR SET, który pozwoli na stworzenie własnych masek do włosów. Zestaw zawiera jedną maskę do włosów oraz cztery różne boostery zapachowe, które nawiązują do smaków słodyczy E.Wedel: Ptasie Mleczko® Waniliowe, batony Pawełek Toffi, batony Bajeczny oraz wafelek WW. Dzięki temu zestawowi każdy może stworzyć produkt do pielęgnacji włosów, który odpowiada jego preferencjom zapachowym. Eleganckie opakowanie czyni ten zestaw doskonałym prezentem zarówno dla siebie, jak i dla miłośniczek kosmetyków OnlyBio.

Produkty stworzone w wyniku współpracy marek E.Wedel i OnlyBio będą dostępne wyłącznie w sieci sklepów Rossmann od 3 listopada 2023 roku oraz w sklepie internetowym www.onlybio.life. Warto śpieszyć się, ponieważ zarówno Kalendarz adwentowy, jak i Zestaw DIY będą dostępne tylko do wyczerpania zapasów. To doskonała okazja, aby cieszyć się przyjemnością zarówno słodyczy, jak i kosmetyków w okresie przedświątecznym.

Dodaj komentarz