Uroda

Urządzenia do studia manicure – zainwestuj w nie i zdobywaj nowe klientki

W niemal każdej dziedzinie życia oraz w różnych zawodach następują profesjonalizacja i postęp technologiczny. Cele to oczywiście osiąganie lepszych efektów w krótszym czasie, czego efektem jest maksymalizacja zysków. Dowiedz się, dlaczego nie warto dłużej czekać i wreszcie zainwestować w profesjonalne urządzenia do studia manicure.

Inwestycja się zwraca – miej to na uwadze

Profesjonalny sprzęt do manicure nie jest wyłącznie kwestią podążania za trendami oraz ułatwienia sobie pracy. Należy traktować go przede wszystkim jako inwestycję, która pozwoli Ci osiągać lepsze rezultaty w krótszym czasie, a w efekcie przyczyni się do podniesienia satysfakcji klientek, które chętniej wrócą, by ponownie skorzystać z Twoich usług, a także polecą Cię swoim przyjaciółkom.

Jednorazowy wydatek lub ewentualny zakup sprzętu na raty to krok ku temu, by podnieść swoje przychody. Biorąc pod uwagę, że sprzęt do manicure nie należy do najdroższych, gdyż nie wymaga stosowania supernowoczesnej i zaawansowanej technologii, zwrot inwestycji powinien nastąpić bardzo szybko. Tym bardziej, że podniesie efektywność i skuteczność pracy, skracając jej czas.

Jaki sprzęt do manicure podniesie efektywność Twojej pracy?

Jedno z tych urządzeń na pewno masz w swoim studiu – mowa o lampie do utwardzania stylizacji hybrydowych i żelowych. Drugie to frezarka, która znacznie przyspieszy czynności, które do tej pory wykonywałaś ręcznie za pomocą pilników.

Zainwestuj w dobrą lampę do paznokci

Doskonale wiesz, że lampa do paznokci jest niezbędna do wykonywania hybryd i stylizacji żelowych. Bardzo popularnym rozwiązaniem wśród stylistek są lampy UV. Tymczasem technologia LED pozwala jeszcze szybciej utwardzać poszczególne etapy tych stylizacji. W lampach LED, których wartym uwagi przykładem jest lampa ProNails The Smart Light, zastosowano rozwiązania, które niosą ze sobą wiele korzyści zarówno dla Ciebie, jak i dla klientek.

  • Utwardzenie żeli i hybryd zostaje skórcone nawet do 30 sekund.

  • Dzięki bocznym lampom możliwe jest utwardzania wszystkich 5 palców jednocześnie.

  • Możliwość regulacji stopniowania mocy pozwala dostosować ją do preferencji klientki i podnieść jej komfort w czasie utwardzania, dzięki czemu nie będzie ona odczuwać nieprzyjemnego pieczenia.

Dużo czasu podczas stylizacji zajmuje właśnie utwardzanie. Jeśli je skrócisz, Twoje klientki będą zadowolone, że manicure zajmuje im mniej czasu, a Ty będziesz w stanie w ciągu jednego wykonać więcej stylizacji, co przeniesie się bezpośrednio na większe zyski.

Jak pomoże Ci frezarka do paznokci?

Frezarka do paznokci to urządzenie, którego zastosowanie jest bardzo szerokie. Pomoże Ci przygotować płytkę do wykonania stylizacji, usunąć stary manicure czy nadać paznokciom pożądany kształt. Oprócz tego umożliwia również polerowanie, wykonywanie zagłębień pod ozdoby czy usunąć skórki, odciski i nagniotki. Dzięki frezarkom wykonasz te czynności znacznie szybciej i dokładniej niż w przy użyciu ręcznych narzędzi do manicure.

Warto zainwestować w sprzęt dobrej jakości i o wysokich parametrach – tylko wtedy można liczyć na faktyczne efekty i znaczne przyspieszenie wykonywania stylizacji z zachowaniem oczekiwanej jakości. Frezarka powinna charakteryzować się:

  • dużą liczbą obrotów na minutę (optymalne 30 000 obrotów na minutę);

  • ergonomiczną rączkę z chłodzeniem, która podnosi komfort pracy;

  • pedałem nożnym, dzięki któremu łatwiej kontrolować pracę urządzenia;

  • możliwością wymiany frezów, od których zależy funkcjonalność.

Korzystanie z frezarki nie tylko poprawi efekty (zmniejsz zapowietrzenie materiału nawet o 95%) i skróci czas pracy. Frezarka do paznokci pomaga zredukować zużycie ręcznych narzędzi, np. pilników (co bezpośrednio przekłada się na obniżenie kosztów) oraz ograniczyć liczbę odpadów.

Dodaj komentarz