Uncategorized

Access Bars® jest bezpieczny! To remedium na życiowy „dołek”

Access Bars® zasłynął już jako proces, dzięki któremu tysiące osób odzyskało nową energię, lepsze samopoczucie, długotrwałe efekty i radość z życia. Ci, którzy jeszcze nie spróbowali – najczęściej pytają o bezpieczeństwo podczas sesji.

Technika znana na całym świecie od ponad 30 lat zyskuje w Polsce na dużej popularności. W stanach Zjednoczonych proces Access Bars® otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała. Efekty, jakie przynosi już po pierwszej sesji są wręcz spektakularne.

Czym jest Access Bars® i jak działa?

Access Bars® jest procesem, który pomaga przejść ludziom przez trudny okres w życiu. Rozumieć pod tym stwierdzeniem można stany ogólnego osłabienia, stany depresyjne, lękowe, utratę radości z życia, chroniczne zmęczenie i bóle oraz napięcia. Każdy, kto boryka się z jakimś kryzysem, kompleksami, bezsennością, a nawet w przypadku kobiet np. bolesnymi miesiączkami czy dotkliwą menopauzą – może szukać ratunku w Access Bars®.

Technika Access Bars® polega na delikatnym uciskaniu 32 punktów na głowie człowieka, w których kumulują się napięcia, frustracje, lęki, zmartwienia, negatywne myśli i uczucia, źródła bólu  i zmęczenia. Osoba wykonująca Access Bars® posiada doświadczenie w odpowiednim prowadzeniu dotyku w czasie niespełna godzinnej sesji tak, by efektem było szybkie, trwałe i głębokie odprężenie oraz szereg innych korzyści.

Jakie są efekty po Access Bars®?

Już około 70% osób, które poddały się choćby jednej sesji Access Bars® przyznaje, że dostrzega natychmiastowe efekty. Są nimi między innymi: odprężenie całego ciała, redukcja napięcia mięśni i/lub bólu, poprawa jakości snu, lepsza koncentracja i wzrost kreatywności, spadek rozdrażnienia, wzrost poczucia własnej wartości.

Pozytywne efekty Access Bars® odczuwają też dzieci i młodzież, dla których technika ta – z drobnymi modyfikacjami – została opracowana i certyfikowana. U osób bardzo młodych dodatkowymi efektami są choćby wzrost efektywności uczenia się oraz poprawa komunikatywności i nawiązywania relacji rówieśniczych.

Czy proces Access Bars®  jest bezpieczny?

To pytanie bardzo często pojawia się w dyskusjach o skuteczności Access Bars®. Odpowiada na nie Maja Lesińska, założycielka Natural Flow  w Gdańsku i certyfikowana facylitatorka Access Bars® Access Energetic Facelift® i Access Body Process® z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Nie ma żadnych przeciwwskazań do tego by otrzymać sesję Access Bars®. Można być chorym, można przyjmować leki, nawet psychotropowe i można być w różnych stanach psychofizycznych. Sesja Access Bars® jest bezpieczna dla osób w każdym wieku od niemowlęctwa po ostatnie godziny życia – mówi Maja Lesińska.

Access Bars® trwa kilkadziesiąt minut u dorosłych, nieco krócej u dzieci i młodzieży. Jedynym wykluczeniem z sesji jest stan upojenia alkoholowego lub chemicznego (narkotyki). Ale – co ważne – cały proces Access może być wsparciem dla osób w terapii wychodzących z różnych nałogów.

Bezpieczeństwo Access Bars® potwierdzają stale przeprowadzane badania. Jedno z nich w 2015 roku przeprowadził dr Jeffrey Fannin odkrywając, że  już jedna sesja daje ludzkiemu mózgowi ten sam rodzaj rozluźnienia co głęboka medytacja. Z kolei dr Terrie Hope w 2017 roku na łamach czasopisma „Journal od Energy Psychology” opublikowała artykuł z opisem badań dowodzących, że Access Bars® redukuje średnio o 84,7% objawy lękowe, a o 82,7% objawy depresji u osób, które poddały się procesowi.

Podsumowanie

Access Bars® od ponad 30 lat pomaga ludziom na całym świecie wyjść z życiowych kryzysów, odbudować pewność siebie, zredukować chroniczne zmęczenie, przezwyciężyć lęki, otworzyć się na nowe doznania, a nawet wspomaga walkę z depresją i nałogami.

W gdańskim Natural Flow stworzonym przez Maję Lesińską z Access Bars® korzystają zarówno kobiety, mężczyźni, jak i dzieci, ufając procesowi, który przynosi szybkie, ale zarazem długotrwałe efekty. Sesja jest w pełni bezpieczna, a za gwarancją takiego stanu rzeczy stoi szereg badań, których wyniki publikują znane światowe magazyny dotyczące zdrowia. Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź natural-flow.pl

Natural Flow – dane kontaktowe:

Kazimierza Porębskiego 9

80-180 Gdańsk

Tel.: 881 600 151

Email: maja@natural-flow.pl

Dodaj komentarz