Lifestyle

Agnieszka Dranikowska – fakty na temat związku z Adamem Sztabą

Agnieszka Dranikowska jest menadżerką Adama Sztaby. Przez wiele lat łączyła ich praca zawodowa, a także głęboka przyjaźń. Z biegiem czasu uczucie przerodziło się w coś więcej i przyjaciele zdecydowali się na związek. Para chroni swoją prywatność i niewiele wiadomo o ich związku, nam udało się jednak ustalić kilka faktów. Poznajcie najciekawsze informacje o związku Agnieszki Dranikowskiej ze znanym muzykiem.

Agnieszka Dranikowska — związek z Adamem Sztabą

Agnieszka Dranikowska i Adam Sztaba wzięli ślub 21 czerwca 2016 roku. Para zdecydowała się zachować swoje plany w tajemnicy, prawdopodobnie, aby uniknąć obecności paparazzi. Uroczystość weselna odbyła się w ogrodach hotelu Bursztynowego Pałacu pod Koszalinem. Zakochanym towarzyszyli wyłącznie bliscy i przyjaciele. Ślub udzielił im urzędnik. Pięknymi zdjęciami z uroczystości para pochwaliła się na Instagramie i Facebooku. „Są i tacy, co się drobną chwilę szukają”. – podpisał fotografie Adam Sztaba.

Owocem związku pary jest Syn Leopold, który urodził się na początku stycznia 2016 roku. Wzruszony muzyk poinformował o tym za pośrednictwem Facebooka: „Leopold Sztaba: 11.01.2016, godz. 8:49. Przybył zauroczony III Koncertem brandenburskim J.S.Bacha :))” – napisał na swoim profilu.

Dla Dranikowskiej jest to drugie dziecko. Menadżerka Sztaby wychowuje trzyletnią córkę z poprzedniego związku. Sztaba został biologicznym ojcem po raz pierwszy.

Krążą plotki, że Adam Sztaba rozwiódł się dla Dranikowskiej z Dorotą Szelągowską. Jednak nie istnieją żadne dowody na to, że para rozpoczęła swój związek jeszcze przed rozpadem relacji Sztaby z gwiazdą stacji TVN. Zresztą sama Szelągowska przyznaje, że nie żałuje lat spędzonych u boku muzyka i wyraża się o nim w bardzo ciepły sposób. Jak wiadomo, Adam Sztaba rozstał się z Dorotą Szelągowską na przełomie 2014 i 2015 r. po 12 latach związku.

Dodaj komentarz