Lifestyle

Kim jest Ewa Smolarczyk?

Tylko i wyłącznie Ewa Smolarczyk wraz z dwójką synów potrafi trzymać krótko wokalistę z Lady Pank. Jak łatwo jest się domyśleć rockandroolowca trudno ujarzmić. Ewa nie ma z tym problemu. Tylko ona sobie z tym radzi.

Ciężkie życie z Panasewiczem

Nikt nie mówi, że łatwo jest stworzyć związek z wokalistą tak znanego zespołu jak Lady Pank. Jest niezmiernie trudno. Wokaliści mają swój tryb życia i najczęściej są uczestnikami licznych skandali. Tym bardziej, że Panasewicz karierę rozpoczął właśnie młodo. Gdy mając dwadzieścia kilka lat miał już sporo pieniędzy oraz wiele dziewczyn, to nie zamartwiał się drobnymi kłopotami tylko czerpał z życia pełnymi garściami. Na pewno każdy z nas pamięta drakę Hotelu Olimpijskim w Katowicach. Kiedy zabawa już trwała w najlepsze, to pojawił się biznesmen z teczką. Lady Pank świetnie z nieznajomym się bawiło, jednak gdy on zasnął od alkoholu przy stole, to zaczęli sobie z niego żartować. Między innymi zdjęli mu buty, rzucali się tortem i nałożyli mu go do butów. Rano wybuchła naprawdę spora afera.

Nie tylko alkohol, ale także narkotyki

Panasewicz nigdy nie ukrywał, że poza nadużywaniem alkoholu także miał słabość do narkotyków. Przyznał po latach, że czuł się okropnie z tym i miał lęki do ludzi. Od tej chwili już nigdy nie sięgnął po twarde narkotyki. Jak przyznaje jedynie co mu się zdarza, to zapalić jointa. Nic więcej. Twardym narkotykom mówił stanowcze nie.

Obecnie musimy powiedzieć sobie jasno, że się znacznie (jak na niego) ustatkował. Panasewicz ma w sumie trzech synów. Z małżeństwa z Bogusławą Ossowską syna Wojciecha, który ma 34-lata oraz siedmioletnich bliźniaków Brunona i Juliusza w związku właśnie z Ewą Smolarczyk. Gdy uroczy bliźniacy przyszli na świat, to muzyk miał już pięćdziesiąt dwa lata. Dlatego właśnie była to dla niego taka wyjątkowa chwila. Ewa Smolarczyk przyznała, że jej mąż mocno się zaangażował w bycie ojcem. Nie tylko nosił chłopców na rękach, ale także niemal od samego początku się z nimi kąpał. Nie wyrywał się w zasadzie jedynie do przewijania. Do dzisiaj tworzą szczęśliwą oraz kochającą się rodzinę. Można ich śmiało uznać za wzór do naśladowania. Jak widać można stworzyć piękną rodzinę nawet gdy jej jeden członek jest muzykiem mocno zaangażowanym. Jednak muzyk na każdym kroku podkreśla, że to wszystko jest zasługą Ewy Smolarczyk. Nikt nie ma co do tego nawet najmniejszych wątpliwości. Jednak miłość robi swoje. Nie damy sobie powiedzieć nic innego. Musi być prawdziwe uczucie, aby stworzyć coś tak silnego.

Dodaj komentarz