Lifestyle

Beata Chmielowska Olech – nie zawsze trafia ze stylizacjami w dziesiątkę

Chyba każdy w naszym kraju zna Beatę Chmielowską Olech. Musimy przyznać, że jest to przepiękna kobieta. Jednak nie zawsze trafia ze swoimi stylizacjami w dziesiątkę. Na pewno w pamięci mamy jej stylizację z rozdania Telekamer.

To nie był jej dzień

Beata Chmielowska-Olech zjawiła się oczywiście na gali wręczenia nagród magazyny TeleTydzień. Niestety nie był to jej dzień. Bowiem gwiazda nie należała do najlepiej ubranych. Jednak o tym już za chwilę.

Beata Chmielowska-Olech jest dziennikarką, która głównie jest znana z tego, że prowadzi program „Teleezpress”, który jest emitowany na antenie TVP. W zasadzie to przez lata skromnej oraz sympatycznej prezenterce udało się zyskać olbrzymią sympatię widowni oraz także przed telewizory przyciągnąć rzesze telewidzów. Fani nie tak dawno mieli olbrzymią okazję zobaczyć Beatę Chmielowską-Olech na gali rozdania specjalnych nagród magazynu Tele Tydzień.

Niedana stylizacja

Beata Chmielowska-Olech na specjalną galę Telekamer wybrał czarną oraz długą suknię z wzorzystymi koronkowymi wstawkami. Do tego dobrała kobaltową kurtkę oraz szpilki biżuteryjne. Niestety, nas nie zachwyciła swoją stylizacją.

Dosyć elegancka sukienka z elementami koronkowo-tiulowymi wygląda troszkę przaśnie, a niebieska kurtka założona na kreację Beaty Chmielowskiej-Olech będącą wariacją na temat samej ramoneski niestety nie zgrała się z resztą tej stylizacji wieczorowej. Ani krój, ani też kolor, nie wydają się pasował do reszty elementów stylizacji.

W zasadzie wszystkie elementy wyglądają tak, jakby były z przysłowiowej innej parafii. Razem po prostu dają nam niekorzystny efekt. Przede wszystkim musimy wiedzieć, że w looku dziennikarki obserwujemy zbyt dużo mocnych akcentów. Wszystko się wyróżnia w tej stylizacji. Czerwone usta, które są bardzo wyraziste walczą o uwagę z kurtką kobaltową, a szpilki biżuteryjne pragną być o wiele bardziej widoczne niż ogon koronkowy.

Niestety, wybór tegoroczny Beaty Chmielowskiej-Olech znacznie odstaje od odważnej, ale jednak stylowej kreacji Dody, nawet nie może konkurować z sukienką Barbary Kurdej Szatan, która także nas w tym roku nie zachwyciła. Co jak co, ale stylizacje nie zawsze są trafione. Beata Chmielowska-Olech jest tego przykładem. Na co dzień zachwyca nas pięknymi stylizacjami, ale tak naprawdę wpadka prędzej czy też później musi się przydarzyć.

Nikt z nas nie jest idealny. Każdy z nas zalicza większe czy też mniejsze wpadki. Musimy wiedzieć, że nie oceniajmy innych, ponieważ nam także może się przydarzyć jakaś wpadka.

Dodaj komentarz