Lifestyle

CTO Gdynia – poznaj najlepszy lumpeks w Trójmieście

Centrum Taniej Odzieży Gdynia (CTO Gdynia) wyróżnia się na tle innych lumpeksów, nie tylko w Trójmieście, ale w całej Polsce! Przede wszystkim jest dwupoziomowy, dzięki czemu mieści w sobie rozbudowane działy: męski, damski oraz dziecięcy. Znajdziesz tu absolutnie wszystko! Od ubrań i butów do kasków, lokówek, dywanów, mebli i maskotek. Warto tutaj zaglądać, ponieważ to prawdziwa kopalnia perełek, nie tylko modowych.

CTO Gdynia — najlepszy lumpeks w Trójmieście

CTO znajduje się w samym centrum Gdyni przy ulicy Władysława Łokietka IV i należy do sieci sklepów o tej samej nazwie, których w całej Polsce jest kilkadziesiąt, a w samym Trójmieście aż osiem. Wydawać by się mogło, że to lumpeks jak każdy inny. Jednak oferowany asortyment czyni go naprawdę wyjątkowym. – Chyba najdziwniejszą rzeczą, która się u nas pojawiła, był wózek inwalidzki. Gdynianie wiedzą, że tutaj można znaleźć takie cuda, więc popyt na te niecodzienne, jak na second hand, rzeczy jest całkiem duży – mówi pani Ania, pracownica CTO.

Ubrania dostępne w CTO pochodzą głównie z Anglii, Danii i Szwecji, dzięki czemu mnogość marek jest ogromna – od Atmosphere, poprzez Marksa & Spencera, Next, Papaya do nawet Dolce & Gabbana. Dostawy do sklepu docierają 2 razy dziennie, rano i ok. godzi. 15. Najwięcej można tu znaleźć kardiganów, bluzek i swetrów. Co nie oznacza, że nie trafimy na modny kapelusz, czy piękną sukienkę na lato. Jest w czym wybierać! CTO jest również skarbnicą kurtek zimowych, narciarskich, a także wiatrówek, płaszczy i kurtek dżinsowych. Wszystkie ubrania wiszą na wieszakach i mają wyeksponowaną cenę na dwóch rodzajach metek: czerwonej i różowej. Ta pierwsza oznacza, że dana rzecz nie będzie przeceniona, natomiast druga sygnalizuje, że w najbliższą sobotę będzie można kupić ją o połowę taniej.

Do CTO można dojechać skm-ką. Należy wysiąść na stacji Wzgórze św. Maksymiliana i kierować się w stronę Batorego (przy zejściu z peronu drogowskaz na Urząd Miasta) idąc ul. Władysława IV. Lumpeks znajduje się ok. 50 m za budynkiem Hossy.

Dodaj komentarz