Moda

Czym jest esencja ubran style? Na przykładzie PitBull West Coast

Czy można określić wyznaczniki stylu miejskiego, prezentując asortyment konkretnej marki odzieżowej? Nie każdy brand mógłby być przykładem ze względu na niewystarczającą ilość cech, o których należałoby wspomnieć. Jest jednak na rynku pewna marka, której nie można przegapić właśnie z tego powodu. W tym artykule przeczytasz o wyznacznikach urban style i zobaczysz je wyraźnie na przykładach rodzajów odzieży od PitBull West Coast. Sprawdź!

1. Funkcjonalność – bluzy PitBull West Coast

Absolutnie podstawową cechą odzieży utrzymanej w stylu miejskim jest jej wysoka funkcjonalność. Świetnym przykładem są bluzy PitBull West Coast i to z wielu bardzo interesujących powodów. W ich designie widać tę funkcjonalność jak na dłoni. Ale po kolei!

Bluzy od PitBull West Coast są wykonane bardzo starannie. Dobrze dopasowują się do ciała, ale pozostawiają odpowiednią ilość miejsca (w zależności od rodzaju bluzy) między Twoją skórą a materiałem ubrania. Nie ograniczają ruchów, zapewniają optymalny komfort cieplny w różnych sytuacjach i są uniwersalne.

Uniwersalność sprawia, że założysz bluzę tej marki zarówno na spacer po mieście czy parku, jak i na siłownię czy do joggingu. Gramatura bluzy różni się w zależności od modelu – wybierz więc taką, która najbardziej ci odpowiada i sprawdza się w konkretnych okolicznościach (chłód, upał, lekki deszcz i tym podobne).

2. Estetyka

Aby styl miejski wyrażał się przez odzież, musi mieć ona odpowiednią estetykę. Proste bluzy w jednolitym kolorze bez nadruków? To tylko jeden wymiar tego stylu. PitBull West Coast oferuje zdecydowanie większą różnorodność przy zachowaniu wszystkich wyznaczników estetyki urban style.

Znajdziesz więc wśród ubrań zarówno bluzy z prostymi nadrukami, jak i spodnie z oryginalnymi printami, a także ubrania, które dodatkami nawiązują do atrybutów osoby silnie związanej z tym nurtem mody. Zresztą sama nazwa brandu nie wzięła się znikąd.

Pitbulle to przepiękne, ale wymagające psy, które potrzebują odpowiedzialnego i mądrego opiekuna. Symbolizują siłę, odwagę i oddanie, ale drzemie w nich bardzo duży potencjał, nad którym tylko doświadczony opiekun powinien sprawować pieczę.

Tego typu symbolika obecna jest w dodatkach, printach czy przeszyciach na wielu rodzajach odzieży – od bluz, przez koszulki, aż po kurtki (chociaż tutaj w postaci mniejszych emblematów naszywanych na przykład na rękawy kurtek).

3. Wytrzymałość

Jedna z najważniejszych cech odzieży utrzymanej w stylu miejskim to wytrzymałość. Tego typu ubrania, także okrycia wierzchnie jak kurtki czy kamizelki, powinny być odporne na intensywne zużycie, różnorodne warunki pogodowe, a także sytuacje awaryjne.

Nie bez powodu gramatura najgrubszych bluz PitBull West Coast wynosi 400g/m² – grube, odporne na przerwanie, zapewniające wysoki komfort cieplny świetnie sprawdzają się w środowisku miejskim.

Dobra odzież miejska jest więc wysoce funkcjonalna i jeden jej rodzaj z powodzeniem zastosujesz do różnych zastosowań. Odzież tego rodzaju powinna także zostać estetycznie wykonana. W końcu styl miejski rządzi się swoimi prawami, więc producent taki jak PitBull West Coast nigdy nie pominie tych kwestii podczas projektowania odzieży. Odzież miejska, prócz funkcjonalności oraz estetyki, musi być także wytrzymała. Wszystkie trzy wyznaczniki stylu miejskiego spełniają ubrania od tytułowego brandu. Wybierz interesujący cię rodzaj ubrania lub odzieży wierzchniej, a z pewnością przekonasz się o jego jakości i estetyce!

Dodaj komentarz