Lifestyle

Kim jest Agnieszka Dranikowska?

Czasami czytamy o kimś plotki w sieci, a nie mamy pojęcia kim ta osoba jest. Dokładnie tak jest w przypadku spotkania się z osobą jaką jest Agnieszka Dranikowska. Czasami możemy napotkać na informacje na jej temat.  Na pewno natkniemy się na nie podczas czytania o Adamie Sztabie. Jest to bowiem jego żona oraz menadżerka. Sprawa się rozwiązała.

Z dala od czerwonego dywanu

Niektóre gwiazdy show-biznesu przyzwyczaiły nas do tego, że wręcz uwielbiają opowiadać co u nich słychać. Niektóre z nich nawet opowiadają najbardziej pikantne szczegóły ze związku. Jednak do tej grupy na pewno nie należy Agnieszka Dranikowska oraz Adam Sztaba. Za wszelką cenę starają się chronić swoją prywatność. Udało im się nawet pobrać w tajemnicy. Zrobili to specjalnie, aby uniknąć obecności wścibskich fotoreporterów. Jak widać można.

Musimy także zaznaczyć, że Agnieszka Dranikowska z Adamem Sztabą mają kilkuletniego synka o przepięknym imieniu Leopold. Chłopczyk przyszedł na świat na początku 2016 roku.

Od przyjaźni do miłości

Powiedzieliśmy już sobie, że Agnieszka Dranikowska jest menadżerką Adama Sztaby. Okazuje się, że tę parę od lat łączyła już praca zawodowa, a do tego bardzo głęboka przyjaźń. Wraz z biegiem czasu to uczucie przeszło w jeszcze coś większego i podjęli decyzję o stworzeniu związku. Adam Sztaba wcześniej był w związku małżeńskim z Dorotą Szelągowską. Czy Agnieszka Dranikowska i Adam Sztaba spotykali się jeszcze w trakcie trwania jego małżeństwa? Wszystko na to wskazuje. Można nawet uznać, że powodem rozwodu była właśnie ta relacja.

Jednak od razu uspokójmy wszystkich, ponieważ Dorota Szelągowska nie żałuje lat spędzonych z Adamem i nawet po rozwodzie wypowiada się o nim w ciepły sposób.

Wracając jednak do Adama Sztaby i Agnieszki Dranikowskiej zaznaczmy, że już niebawem będą obchodzić swoją kolejną rocznicę ślubu. Historia ich wielkiego uczucia jest naprawdę bardzo nietypowa. Jest to naprawdę genialny scenariusz na niejeden film. Życzymy parze wszystkiego dobrego i mamy nadzieję, że jest to już związek do końca życia. Jak widać na załączonym obrazku możemy miłość swojego życia spotkać w każdych okolicznościach. Czasami osoba, z którą pracujemy czy też z którą się przyjaźnimy może okazać się najlepszym partnerem. Zatem każdy singiel powinien mieć oczy szeroko otwarte, może miłość znajduje się tuż obok? Musimy być czujni. Każdy chciałby być zakochanym i dzielić swoje życie z drugą osobą. Nie ma co zazdrościć innym, a poszukać tej jedynej czy też tego jedynego. Na pewno się uda.

Dodaj komentarz