Lifestyle

Kim jest Paulina Koziejowska?

Paulina Koziejowska jest partnerką Jacka Borkowskiego. Co ciekawe jest to jedna z najgorętszych par w naszym polskim show-biznesie. Ta młoda kobieta znalazła się niemal z dnia na dzień w centrum zainteresowania internautów oraz mediów. Co tak naprawdę o niej wiemy? Sprawdźmy to już teraz.

Nieco więcej informacji o Paulinie Koziejowskiej

Paulina Koziejowska poza tym, że jest partnerką Jacka Borkowskiego jest także prezenterką pogody stacji NOWA TV. Jej przygoda ze szklanym ekranem rozpoczęła się jednak już dużo, dużo wcześniej. Nowa wybranka aktora z „Klanu” jest także związana z takimi stacjami telewizyjnymi jak SuperExpress.tv oraz Eska TV. Na stacjach tych przeprowadzała liczne wywiady z gwiazdami z naszego rodzimego show biznesu. Wcześniej mogliśmy ją także oglądać na antenach Tele5 oraz Polonii 1. Prowadziła do tego program muzyczny w TV DISCO pod tytułem „Discomania”. Internauci mogą również ją kojarzyć jako autorkę bloga w modowej tematyce. Można się śmiało inspirować.

Paulina Koziejowska ma 38 lat. Portale o gwiazdach, jak i także internauci lubią wypominać młody wiek Pauliny w porównaniu z jej partnerem. Jest to jak najbardziej prawda. Bowiem pogodynka jest od swojego obecnego partnera młodsza o dwadzieścia trzy lata. Jak się dowiadujemy z profilu dziennikarki na jednym z portali społecznościowych ma ona wymiary 81-63-83 przy 158 centymetrach wzrostu.

Aktywny udział w mediach społecznościowych

Paulina Koziejowska, podobnie jak większość telewizyjnych osobiści, udziela się aktywnie w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już dziesiątki tysięcy użytkowników tego serwisu Można także tam znaleźć zarówno filmiki, jak i także zdjęcia zza kulis jej pracy w telewizji. Nie zabraknie także tego, co lubimy, a więc pokazania życia prywatnego,

Mamy to do siebie, że uwielbiamy podglądać gwiazdy oraz celebrytów od tak zwanej kuchni. Jesteśmy ciekawi jak wyglądają ich dzieci, mieszkanie oraz zwierzęta. Porównujemy sobie ich życie z naszym. Póki nie wystawiamy brzydkich oraz krzywdzących komentarzy w sieci, to nie ma w tym absolutnie niczego złego. Paulina Koziejowska jest piękną kobietą, a więc nic dziwnego, że wzbudza ogromne zainteresowanie. W przeciwieństwie do innych celebrytek ma coś w głowie. Jest to mądra kobieta. Nie wzięła się znikąd i nie należy do osób, które nie mają nic ciekawego do powiedzenia. Niestety w dzisiejszych czasach jest to rzadko spotykane. Troszkę to przykre, ale zdążyliśmy się już do takiego obrotu sprawy przyzwyczaić.

Dodaj komentarz