Uncategorized

Stars From The Stars: Nowa kolekcja kosmetyków do makijażu Dreamworld inspirowana światem fantazji

Marka Stars from the Stars, będąca siostrzaną marką OnlyBio, poszerza swoje portfolio o nową kolekcję kosmetyków do makijażu o nazwie DREAMWORLD. Kolekcja ta, inspirowana światem fantazji, ma za zadanie przekształcić codzienne rytuały makijażowe w podróż pełną magii i niezwykłych wrażeń. Produkty w tej linii posiadają brokatowe błyszczące nowości, które mają nadać makijażowi charakterystycznego charakteru.

Kolekcja DREAMWORLD składa się z różnorodnych produktów, w tym cieni do powiek w płynie, brokatu do makijażu, eyelineru ze stempelkiem, brokatowego linera, sypkiego rozświetlacza, błyszczyków do ust oraz mgiełki utrwalającej do makijażu. Produkty te oferują szeroką gamę kolorów, odzwierciedlając różnorodność gwiazd na nocnym niebie, z odważnymi pigmentami i wyjątkowymi teksturami.

Przykłady produktów z kolekcji:

  1. Dreamworld Tinsel Cień w Płynie (24,99 zł): Bajeczna błyskotka o trzech odcieniach inspirowanych bajkowymi motylami.
  2. Dreamworld Knick-Knack (19,99 zł): Innowacyjne cacko, które przekształci makijaż w karnawałowe arcydzieło.
  3. Dreamworld Asterisk 2w1 (29,99 zł): Eyeliner ze stempelkiem, łączący idealną, trwałą kreskę z uroczym stemplem w kształcie gwiazdki.
  4. Dreamworld Tinsel (17,99 zł): Brokatowy, płynny liner, doskonały do tworzenia lśniących piegów i rozświetlania makijażu.
  5. Dreamworld Mirror (22,99 zł): Bajeczny sypki rozświetlacz w uniwersalnym, szampańskim odcieniu.
  6. Dreamworld Plaything (24,99 zł): Błyszczyk do ust w trzech kolorystycznych wersjach, rozświetlony milionem drobinek.
  7. Dreamworld Mysterious Mist (24,99 zł): Magiczna mgiełka utrwalająca, nadająca świeżość i promienność makijażowi.

Kolekcja jest dostępna w wybranych drogeriach Rossmann oraz w sklepie online marki. Produkty zachęcają do eksperymentowania z różnymi teksturami, nietypowymi zastosowaniami i pozwalają na zabawę makijażem, umożliwiając jednocześnie wyrażenie kreatywności i indywidualności.

Dodaj komentarz