Uncategorized

Jak wybrać skórzaną torebkę? – sprawdź ofertę Verostilo

Oryginalne skórzane dodatki mają niezaprzeczalne zalety, a są to nie tylko wytrzymałość i praktyczność użytkowania, ale również intrygujący i atrakcyjny wygląd. Kupując skórzaną torbę, należy zwrócić szczególną uwagę na jakość i kilka szczegółów.

Co wziąć pod uwagę kupując skórzane torebki?

Te kilka szczegółów, na jakie należy zwrócić uwagę, to:

  • powierzchnia skóry nie powinna nosić śladów uszkodzeń ani zarysowań,
  • wszystkie szwy powinny być wysokiej jakości, bez wystających nitek,
  • skóra powinna mieć delikatny naturalny zapach.

Jeśli chcesz znaleźć najmodniejsze modele wykonane ręcznie ze skóry to polecamy torebki kuferki damskie w sklepie Verostilo. To włoskie produkty, które wspierają tradycyjne rodzinne zakłady, gdzie torebki produkowane są z dbałością o najmniejsze szczegóły. Ponadto, aby prawidłowo dobrać skórzaną torebkę, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Poniżej wymienimy kilka z nich.

Objętość i wymiary skórzanej torebki

Przed zakupem radzimy jasno określić, do czego zamierzasz używać torby, czy będzie potrzebna na wieczorne wyjście, do pracy czy na zakupy. Do użytku codziennego wybierz torebki o większej objętości, a na wieczorne wyjścia – małe eleganckie kuferki czy kopertówki.

Modele i kolory pasujące do Twojej garderoby

Aby akcesorium pasowało pod każdym względem, przy wyborze musisz kierować się następującą zasadą: torba powinna współgrać z Twoim strojem. Jednak bądź ostrożna. Harmonizacja nie oznacza posiadania tego samego koloru co Twoje buty lub rękawiczki, wręcz przeciwnie, na szczęście dzisiaj ta zasada jest uważana za przestarzałą.

Jak wybrać skórzaną torbę na podstawie budowy ciała?

Wybierając skórzaną torbę, nie zapomnij obiektywnie ocenić swojej budowy ciała. Niskim kobietom odradza się kupowanie obszernych maxi torebek, a wysokie kobiety z pewnością nie będą prezentować się dobrze z torebkami typu mini.

Wskazówka: Torby o wydłużonym kształcie lub torby na ramię i przez ramię mogą optycznie dawać wrażenie smukłości.

Kiedy kupujesz torebkę, pamiętaj o tej wskazówce

Przy wyborze torby pamiętaj o prostej wskazówce. Jej kształt powinien być przeciwny do kształtu Twojego ciała. Jeśli jesteś szczupła, wybierz torebkę o okrągłych kształtach, jeśli nie jesteś szczupła i masz więcej krągłości, wybierz kwadratową torebkę, która może odwrócić uwagę od małych mankamentów ciała.

Warto też pamiętać o jeszcze jednej rzeczy. Gdy nosisz torebkę na ramię na wysokości talii, jest ona zaakcentowana, to samo, gdy sięga poniżej piersi. Oznacza to, że np. osoby, które nie mają wąskiej talii, powinny unikać toreb na taką wysokość.

Którą torebkę kupić? Różne modele, rodzaje skór i porady

Jeśli zadajesz sobie pytania, które modele torebek wybrać i jak się zorientować wśród wielu kształtów, materiałów i rodzajów toreb, które są w sprzedaży w sklepach takich jak Verostilo, możemy Ci doradzić, jak najlepiej wybrać torebkę. Przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę swój styl życia i okazję, na którą wybierasz to akcesorium. W rzeczywistości ważne jest, aby wybrać torbę, która jest w stanie spełnić Twoje potrzeby.

Jak wybrać skórzaną torebkę na każdą okazję?

Jeśli torba jest używana na co dzień, do pracy lub na uczelnię, musi być wystarczająco duża, aby zmieścić w niej wszystko, czego możesz potrzebować w ciągu dnia pracy. Wybierz modele z dwiema lub trzema wewnętrznymi przegrodami, które pozwalają na doskonały podział materiałów, a przede wszystkim ze sztywnym dnem, odpowiednim, jeśli musisz przenosić wiele przedmiotów.

W takim przypadku zdecyduj się na torebki maxi lub średniej wielkości torebki.

To, że nosisz ją do pracy, nie oznacza, że musisz nosić nudną torebkę. Możesz oczywiście wybrać jasny i oryginalny kolor. Zawsze powinnaś dać miejsce kreatywności, jeśli chodzi o dobór stylizacji i dodatków i dbałość o szczegóły.

Najpopularniejsze modele toreb damskich kupowane w sklepie Verostilo

Poniżej przedstawiamy kilka najpopularniejszych modeli. Zostały one wybrane na podstawie zakupów klientów sklepu Verostilo. Dowiedz się, jakie torebki są najczęściej kupowanie.

Skórzane shopperki to pojemne i praktyczne torby z długimi rączkami do noszenia na ramieniu. Nadają się na co dzień, jak i na zakupy. Są średnie lub duże.

Torby na ramię, torby worki – podobnie jak shopperki, są to torby o dużym i pojemnym korpusie, o miękkiej strukturze.

Torebko-plecaki – na spacery możesz wybrać miękką torbę albo założyć ja jako miejski plecak, który połączysz ze stylem casual. Jeśli musisz dużo lub często się przemieszczać w ciągu dnia, taka opcja jest niezbędna. Wszystkie dynamiczne kobiety powinny mieć taki model.

Średniej wielkości prostokątne, okrągłe lub półksiężycowe torby na ramię mają elegancki design i nowoczesne linie. Są zawsze modne i pasują na każdą okazję.

Kopertówki i małe torebki są dobre na specjalne okazje. Używane są głównie na wieczorne wyjścia. Są niewielkich rozmiarów, dla wygody możesz wybrać takie z paskiem na ramię. Kopertówka to mała, bardzo elegancka torebka, którą nosi się ściśle w ręku. Ma sztywną konstrukcję, zwykle zapinaną na zatrzask.

Jak wybrać skórzaną torebkę pasującą do Twojego stylu?

Jedna torba nie wystarczy. Powinnaś mieć kilka, aby móc stworzyć wiele stylizacji: od eleganckich kolacji po biuro i codzienne wyjścia. A jeśli naprawdę musisz wybrać skórzaną torebkę damską wielozadaniową, możesz zdecydować się na ładną klasyczną torebkę na ramię w neutralnym kolorze, takim jak:

  • beż,
  • skóra,
  • niebieski,
  • szary,
  • czarny,
  • brązowy.

Możesz dopasować ją do większości swojej codziennej garderoby.

Dlaczego warto wybrać ręcznie robioną torebkę?

Niezależnie od ceny, niezależnie od tego, czy są to torebki, torby na ramię, czy modne plecaki, różnica polega na jakości. Wśród wielu modeli i sygnatur wyróżnia się bardzo szczególna kategoria: ręcznie robione torby od Verostilo. Tworzone są z pasją i profesjonalizmem, przy użyciu najlepszych materiałów na rynku.

Każda torebka, nawet jeśli została wyprodukowana przez tego samego rzemieślnika, różni się od pozostałych choćby drobnymi szczegółami. Ręcznie robione torby wytrzymują próbę czasu i jeśli są dobrze pielęgnowane, mogą służyć bardzo długo.

Dodaj komentarz