Uncategorized

Jak zostać konsultantką Avon?

Kosmetyki firmy Avon cieszą się dużą popularnością wśród polskich konsumentów. Z łatwością możemy zostać klientami marki Avon lub konsultantem lub konsultantką Avon. Jak to zrobić i czy proces rejestracji jako klient lub konsultant Avon jest bardzo trudny?

Przeczytaj nasz artykuł a dowiesz się:

  • jak dołączyć do grona klientów Avon
  • jak zostać konsultantką Avon
  • ile zarabia konsultantka Avonu

Avon to marka firmy Avon Cosmetics Polska, oferująca szeroką gamę kosmetyków do twarzy, kosmetyków do pielęgnacji ciała, perfum oraz innych produktów kosmetycznych, która od lat działa na polskim rynku. Katalogi Avon są już niemalże kultowymi wśród Polek i Polaków. Nowe katalogi były dosłownie wyrywane z rąk i do dziś cieszą się ogromną popularnością. Kosmetyki firmy Avon charakteryzują się wysoką jakością i szerokim wyborem produktów kosmetycznych.

Jak zostać klientem Avon

Jeśli chcemy zostać klientem Avon, musimy wejść na stronę internetową marki Avon bądź konsultanta i wypełnić odpowiedni formularz rejestracyjny. Proces rejestracji klienta na stronie jest bardzo prosty, wystarczy postępować zgodnie z instrukcją. Po wpisaniu podstawowych danych w formularz rejestracyjny na stronie Avon otrzymamy na nasz adres email wiadomość, z której będziemy musieli, za pomocą specjalnego linku, potwierdzić rejestrację do Klubu Avon. Następnie, korzystając z utworzonego loginu i hasła, możemy zalogować się na stronie w panelu klienta, gdzie zostaniemy przypisani do odpowiedniego lidera sprzedaży, który będzie z nami w ścisłym kontakcie. Po takiej rejestracji nic nie stoi na przeszkodzie byśmy rozpoczęli nasze zakupy. Jeśli jednak chcielibyśmy zrobić coś więcej w ramach marki Avon, czyli zostać konsultantem, musimy również wypełnić specjalny formularz.

Jak zostać konsultantką Avon i sprzedawać kosmetyki Avon?

Jeśli jesteśmy osobą znającą markę Avon od strony klienta, chcielibyśmy dołączyć do zespołu konsultantek Avon i zastanawiamy się jak zostać konsultantką Avon wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dla przyszłych konsultantów marki. Podobnie jak przy formularzu rejestracyjnym klienta możemy to zrobić na stronie marki bądź na stronie lidera sprzedaży. Wpisujemy tam nasze podstawowe dane wraz z numerem telefonu i adresem email. Następnie potwierdzamy rejestrację jako konsultanci. Zostanie nam przydzielony menedżer sprzedaży, który przeprowadzi nas przez cały proces wprowadzający nas w pracę konsultantki lub konsultanta. Dostaniemy odpowiednie materiały, z których dowiemy się jak sprzedawać kosmetyki Avon, jakie korzyści niesie za sobą bycie swoim własnym szefem, dlaczego warto dołączyć do prężnie rozwijającego się zespołu ludzi otwartych i pasjonujących się branżą kosmetyczną. Dzięki temu każdy z nas może prowadzić własną działalność, być swoim szefem, a jednocześnie zbierać zyski ze sprzedaży kosmetyków Avon.

Ile zarabia konsultantka Avon?

Konsultantki Avon mogą liczyć na zarobek zależny od tego, jakiej wartości produkty Avon będziemy zamawiać w strefie konsultantki Avon. Będąc konsultantką Avonu mamy dostęp nie tylko do wysokiej jakości kosmetyków, ale również do ciekawej kariery i możliwości zarobków na swojej pasji.

Praca jako konsultantka Avon to praca dla osób z pasją, znających się na kosmetykach i umiejących sprzedawać produkty kosmetyczne. Warto spróbować swoich sił jako konsultantka Avon, ponieważ nie musimy jako początkujący konsultanci płacić żadnego wpisowego oraz wnosić dodatkowych opłat. Rejestracja jako konsultantka Avon jest całkowicie darmowa.

Dodaj komentarz