Uncategorized

Jakie kosmetyki do włosów podarować na prezent?

Święta to idealna okazja, aby obdarować bliskich prezentami, które będą świadczyły o naszej trosce i uwadze dla ich potrzeb. Kosmetyki do włosów od MUDII to idealny wybór dla tych, którzy chcieliby mieć piękne włosy bez wysiłku. Podpowiadamy, które produkty wybrać.

Dla osób lubiących gładkie i proste włosy

Smoothing Shampoo od MUDII: Szampon wygładzający, który delikatnie oczyszcza i wygładza włosy, nadając im miękkość i blask.

Smoothing Mask: Zaskakuje natychmiastowym efektem wygładzenia, bez obciążenia włosów. Dyscyplinuje, nadaje blask, sprawiając, że włosy są gładkie, bez potrzeby używania prostownicy.

Dla tych, którzy marzą o większej objętości

Purifying Shampoo od MUDII: Szampon, który oczyszcza i odświeża, przygotowując włosy do osiągnięcia większej objętości. Ma neutralne pH, dzięki czemu nie podrażnia skóry głowy.

Hydrating Conditioner od MUDII: Odżywka zapewniająca odpowiednie nawilżenie i lekkość, wspomagająca zwiększenie objętości włosów.

Dla osób z włosami kręconymi

Hydrating Shampoo od MUDII: Szampon zapewniający intensywne nawilżenie, idealny dla włosów kręconych, które naturalnie są bardziej suche. Pielęgnuje, ale nie obciąża włosów.

Hydrating Conditioner od MUDII: Odżywka, która nawilża, odżywia i podkreśla naturalny charakter włosów.

Dlaczego MUDII?

Przede wszystkim ze względu na jakość. Są to kosmetyki do włosów, stworzone przy współpracy z najlepszymi fryzjerami w Polsce, odpowiednie nawet dla tych najbardziej wymagających osób. Jak zapewnia producent, tworzone są tak, by by były łatwe w użyciu, skuteczne i uniwersalne. Są odpowiednie dla każdego rodzaju włosów, a produkty z poszczególnych serii można łączyć ze sobą, aby uzyskać efekt, na którym nam zależy.

MUDII to także unikatowy, minimalistyczny design, który pasuje do każdej łazienki.

Jest to idealny pomysł na prezent, a dodatkowo nie musisz go pakować. Wystarczy, że przy składaniu zamówienia zaznaczysz opcję: zapakuj na prezent, a zostanie ono zapakowane w elegancki papier prezentowy i przyozdobione wstążką. 

Dodaj komentarz