Uncategorized

Czy bransoletki z kamieni naturalnych są dalej modne?

Kilka lat temu, kiedy na kobiecych dłoniach zaczęły pojawiać się bransoletki z kamieni naturalnych w niezliczonych ilościach wydawało się, że moda szybko przeminie. Jednak z każdym kolejnym sezonem pojawiały się kolejne drobiazgi, które podkreślają charakter posiadaczy i doskonale uzupełniają stylizację.

Jedna, dwie, trzy…

Bogaty nadgarstek promowany na światowych wybiegach mody zyskał uznanie również w naszym kraju. Kobiety pokochały liczne ozdoby na dłoniach i w tym przypadku sprawdziła się zasada, im więcej tym lepiej. Dlatego od lat na polskich ulicach spotyka się zarówno młode dziewczyny, jak i dojrzałe kobiety z olbrzymią ilością bransoletek na dłoniach. Co więcej, już nie jedną rękę zdobią cudne ozdoby, a obie dłonie obwieszone są piękną biżuterią. 

Jak nosić bransoletki z gustem?

Sama ilość to jedno, ważna jest również ich jakość i właściwy dobór. Żadna z Pań nie chce bowiem przypominać choinki przyozdobionej niezliczoną ilością ozdób. Warto zatem wybrać biżuterię wykonaną z jednego rodzaju kamieni. Te naturalne są idealnym rozwiązaniem. Są delikatne, dziewczęce i pasują do dowolnej stylizacji. Ponadto tego typu bransoletki dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, które można dowolnie dobierać, mieszać i łączyć. Nie mniej istotne jest również samo wykończenie. Powinny być wykonane z takich samych materiałów, jak np. mosiądz. Dzięki temu można idealnie skomponować całość również z zegarkiem. 

Dobór bransoletki do stylizacji

Dobierając biżuterię należy wziąć pod uwagę również stylizację. Aby strój i dodatki tworzyły harmonijną całość niezbędny jest odpowiedni dobór faktury oraz kolorystyki. Ma to przecież być akcent, który się wyróżnia, ale nie zaburza ogólnego looku. Dlatego dobierając bransoletkę do stylizacji, w której udamy się do pracy, lepiej zrezygnować z jaskrawych barw i dobrać stonowane ozdoby, które nie będą zbyt krzykliwe. Znacznie szersze pole do popisu dają codzienne stylizacje. Tutaj można dowolnie eksperymentować zarówno z fakturą, jak i kolorystyką. Kamienie naturalne mają swój niepowtarzalny urok, który można odpowiednio podkreślić poprzez ubiór. Taka biżuteria pasuje zarówno do koszuli, jak również do luźnej bluzki. Doskonale uzupełnia stylizację z jeansami, sukienką czy spódnicą. 

Jesienne stylizacje zasługują na nutkę szaleństwa

Kiedy za oknem pogoda nie nastraja pozytywnie, Panie zmieniają ubrania na cieplejsze, które często są smutne, nudne i nijakie. W takim przypadku to właśnie bransoletki mogą doskonale zmienić całościowe postrzeganie stylizacji i wprowadzą urozmaicenie oraz element zaskoczenia. Praktyczna stylizacja nabierze zupełnie innego charakteru, a kobieta poczuje się lepiej w dopracowanym wizerunku. Takie dodatki dostępne są w najróżniejszej formie. Pokochają je zwolenniczki minimalizmu oraz kobiety, które uwielbiają błyszczeć. Warto zatem ożywić jesienne stylizacje i podkreślić charakter codziennych stylizacji.

Dodaj komentarz