Lifestyle

Karolina Pajączkowska – nowa dziennikarka TVP Info

Karolina Pajączkowska jest nową dziennikarką TVP Info. Wcześniej była ona związana ze stacją TVN24 BiS.

Rozstanie z TVN24 BiS

Karolina Pajączkowska rozstała się jakiś czas temu ze stacją TVN24 Biznes i Świat oraz postanowiła przejść do TVP Info. Dziennikarka dokładniej dołączyła do zagranicznej redakcji. Pierwszy raz na ekranie TVP pojawiła się w zeszłym roku, 10 listopada. Relacjonowała wówczas przebieg parlamentarnych wyborów w Hiszpanii. Do tego miała przyjemność prowadzić relację rozdania Oscarów.

TVP już zapowiedziało, że dziennika będzie się częściej pojawiać na wizji – między innymi w programie Poranek Info oraz Wstaje dzień. Zamieściła ostatnio w sieci wpis, w którym się odniosła do bardzo intensywnego hejtu pod swoim własnym adresem. Przeczytała na swój temat wiele krzywdzących oraz nieprawdziwych informacji. Na pewno obawia się nie o siebie, ale o to, że kiedyś będzie to czytał jej synek. I jak mu się będzie wtedy tłumaczyła? Może być z tym trudno. Na pewno nie jest to zbyt przyjemne.

Przybliżmy sobie osobę Karoliny Pajączkowskiej

Karolina Pajączkowska to absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, a dokładnie Wydziału Dziennikarstwa oraz Komunikacji Społecznej. Jak rozpoczynała ona swoją karierę? Zaczynała bezpośrednio w telewizji lokalnej NTL w mieście Radomsku. Od roku 2016 Karolina Pajączkowska była związana ze stacją TVN24 BiS. Prowadziła tam między innymi takie programy jak serwis informacyjny anglojęzyczny oraz program Debata młodych. Na swoim koncie ma także epizod w modelingu. W roku 2011 występowała w drugiej edycji programy „Top Model”. Co więcej była także Miss Polonia Studentek oraz do tego brała udział w konkursach piękności zagranicznych. Chodzi o Miss Exlusive of The World oraz także Miss Intercontinental 2011.

Co jak co, ale Karolina Pajączkowska ma naprawdę duże doświadczenie. Nie wzięła się znikąd. Tak naprawdę całe swoje życie pracowała na swój sukces. Śmiało można powiedzieć, że się jej udało. Warto było podejmować nisko płatne etaty, w których najważniejsze nie były pieniądze, a tak naprawdę zdobyta wiedza oraz doświadczenie. Czasem doświadczenie jest ważniejsze od posiadanej wiedzy. Nie mamy co do tego wątpliwości. Każda młoda dziewczyna, które chce zrobić karierę powinna iść w ślady Karoliny Pajączkowskiej, która powinna być wzorem do naśladowania. Pokazuje młodym dziewczynom, że dla chcącego nic trudnego. Wystarczy chcieć i robić kroki w przód. W ten sposób uda nam się utrzymać ze swojej płacy i jednocześnie robić to co się lubi.

Dodaj komentarz