Lifestyle

Kim jest Agnieszka Drewnicka?

Lubisz słuchać disco polo? Jeśli tak, to na pewno znasz kogoś takiego jak Agnieszka Drewnicka. Dowiedzmy się nieco więcej o tej świetnej piosenkarce.

Nieco więcej informacji

Agnieszka Drewnicka urodziła się dokładnie 19 kwietnia 1980 roku. Skończyła zatem czterdziestkę. Już gdy była małym dzieckiem marzyła o tym, aby zostać piosenkarką. Wówczas też zrozumiała, że potrafi z łatwością wydobywać naprawdę sensowne dźwięki.

Dużo pomogła jej rodzina. Spotykali się regularnie i śpiewali różne utwory przy dźwiękach gitary. Agnieszka Drewnicka jest wokalistką zespołu o nazwie Exaited. Założyła go w Białymstoku w roku 2006 wraz z Tomaszek Sidorukiem. Na samym początku zespół tworzył stricte klubowe utwory w języku angielskim. Z czasem jednak zespół zaczął śpiewać także w swoim rodzimym języku. O zespole zrobiło się głośno w roku 2013 za sprawą piosenki „Daj, daj, daj”. Musimy mieć świadomość, że chwilę obecną zespół już ma w swojej dyskografii dokładnie siedem albumów. Grupa ta występowała na wielu znanych festiwalach.

Dobra osoba

Agnieszka Drewnicka nie tylko jest piękną oraz utalentowaną kobietą, ale także ma poczucie humoru oraz wrażliwość i ciepło. Bardzo udziela się w akcjach charytatywnych. Odznacza się bardzo dużą pogodą ducha. Jej wadą z kolei jest zbyt dużą ufność.

A jak z życiem prywatnym u naszej gwiazdy? Agnieszka uwielbia makijaże oraz modę. Stara się spędzać aktywnie życie. W drodze na koncerty uwielbia czytać książki oraz rozmawiać godzinami przez telefon ze swoimi przyjaciółmi. Gwiazda przyjaźni się ze znanym dziennikarzem oraz wokalistą Maciejem Smolińskim. Nagrali razem takie utwory jak: „Moje serce” czy też „Zakochaj się we mnie”. Agnieszka Drewnicka ma już szesnastoletnią córkę Aleksandrę. Mówi na każdym kroku, że jest to jej ogromne szczęście oraz najcenniejszy skarb z nieba, jaki mogła sobie wyobrazić. Obie mają nawet wspólne zainteresowania. Mowa tutaj o muzyce, makijażu oraz modzie. Mogą także w każdej sytuacji na siebie liczyć. Agnieszka niejednokrotnie wspomniała, że czuje się jakby były siostrami, a nie matką i córką.

Jak widzimy na załączonym obrazku Agnieszce Drewnickiej udaje się nie tylko w życiu zawodowym, ale także w życiu prywatnym. Co jak co, ale do szczęścia niczego naszej gwieździe nie brakuje. Jednak nie osiada na laurach i wciąż nagrywa. Cały czas chce osiągać kolejne sukcesy i dawać ogromne szczęście swoim fanom, których w Polsce nie brakuje. Co do tego nie mamy żadnych, nawet najmniejszych wątpliwości. Wiedzmy, że na pewno jeszcze o niej usłyszymy.

Dodaj komentarz