Lifestyle

Którą tumbrl girl jesteś?

Kiedy tumbrl girls szturmem wdarły się do światowej blogosfery, każdy myślał, że będą bohaterkami jednego sezonu. Okazało się jednak, że styl ten zaczął rozrastać się i zamiast odejść w zapomnienie, wciąż zyskuje na popularności. Pojawiło się nawet kilka podtypów tumbrl girl. Sprawdź, którym jesteś!

Tumblr girl — co to?

W slangowym słowniku tumblr girl oznacza ikonę stylu oraz kobiecy ideał. O takiej kobiece marzy większość facetów, a dziewczyny robią wszystko, aby się do niej upodobnić. To określenie nie ma jednak pozytywnego znaczenia. Tumblr girls to najczęściej młode dziewczyny, które cierpią na ogromny deficyt uwagi i admiracji. Żeby ją zdobyć, umieszczają swoje zdjęcia na platformie społecznościowej Tumblr.

Co zrobić, żeby podobać się jak największej ilości osób? Tumblr girls fotografują się z najnowszym Iphonem, pokazują swoje idealne śniadania, które jedzą w popularnych knajpach i fotografują się z kawą, najlepiej ze Starbucksa. Oczywiście mają śliczne buzie i idealne figury oraz reprezentują pozorny dystans do świata i niezachwianą pewność siebie.

Idolką dla wielu tumblr girls jest Effy Stone, bohaterka brytyjskiego serialu dla nastolatków. Jest to dziewczyna uzależniona od różnego rodzaju używek, pozbawiona jakiejkolwiek empatii. Jej teksty stały się swego rodzaju wzorem do naśladowania. Przygodny seks, brak uczuć i bycie „zimną suką” to styl bycia według Effy. Na jej przykładzie można stwierdzić, że aby zostać tumblr girl nie trzeba być super piękną, stylową i idealną. Trzeba znaleźć cos, co będzie nas wyróżniało spośród innych dziewczyn.

Tumblr girls — najpopularniejsze podptypy

Aby wyróżnić się spośród wielu tumblr girls, powstało kilka podtypów, poniżej prezentujemy 3 najpopularniejsze. Sprawdź, czy w którymś się odnajdujesz. Tylko pamiętaj, wynik potraktuj z przymrużeniem oka, bo zestawienie jest lekko żartobliwe.

Sweet tumblr girl

Zawsze urocza, śliczna, uśmiechnięta i naturalna. Jej ulubionym kolorem jest różowy. Uwielbia rozpuszczone włosy, czasem dla zabawy zaplecie warkoczyki. Sweet tumblr girl, z pozoru dziecinna i słodka, ma jednak też drugie oblicze. Jest niezwykle seksowna, ale na sposób uwodzicielskiej Lolitki. Poznasz ją po delikatnie opuszczonym ramiączku, tatuażu na karku i lekko wydymanych ustach 😉 Tumblr girls są znacznie bardziej przebiegłe i słodkie niż się tak naprawdę wydaje.

Grunge tumblr girl

Lubi czarne ubrania, podarte T-shirty, postrzępione jeansy i koszule w kratę. Ciało ozdabia tatuażami i piercingiem. Słucha zespołów, których wokaliści tragicznie zmarli, albo są mało znane. Kocha odważny styl, nie boi się pokazywać swojego ciała. Choć na pierwszy rzut oka wygląda na prawdziwą twardzielkę, tak naprawdę w głębi duszy jest znacznie słodsza niż sweet girl. Kocha zwierzęta i najchętniej zbawiłaby cały świat, ale najpierw musi wybrać odpowiedni wzór tatuażu i ponabijać wszędzie ćwieki 😉

Sexy tumblr girl

Kiedy pooglądać zdjęcia sexy tumblr girls odnosi się wrażenie, że lubią epatować bielizną — zawsze brakuje im góry lub dołu. Takie zdjęcia pochodzą również z ulicy, nie tylko z domu. Mamy jednak nadzieję, że gdzieś w torbie mają schowane spodnie i bluzę, i ściągają je tylko to zdjęcia. Bycie sexy tumblr girl to prawdziwe wyzwanie, więc jeśli planujesz być jedną z nich, polecamy zrobić trochę zdjęć na zapas, bo zima zbliża się wielkimi krokami 😉

Dodaj komentarz