Uncategorized

Kupuj bez obaw! Vinted wprowadza weryfikację markowych przedmiotów

Vinted wprowadził nową usługę weryfikacji produktów na polskim rynku. Po półtora roku od przejęcia niemieckiej platformy Rebelle, specjalizującej się w odsprzedaży towarów luksusowych, oba zespoły połączyły siły, aby zintegrować sprawdzony proces weryfikacji Rebelle z działaniami Vinted. Ten krok ma na celu zwiększenie zaufania do autentyczności markowych przedmiotów sprzedawanych przez użytkowników platformy. Dzięki tej usłudze zarówno kupujący, jak i sprzedający mogą dokonywać transakcji z większą pewnością co do autentyczności produktów.

Usługa Weryfikacji Przedmiotów Vinted jest opcjonalna i kosztuje 45 zł. Polega na sprawdzeniu autentyczności wybranych produktów projektantów przez przeszkolony i doświadczony zespół ekspertów Vinted.

Od momentu wprowadzenia tej usługi na innych rynkach kilka miesięcy temu, zakres jej działania rozszerzył się z około 200 marek do 6 000 marek obecnie.

Według wyników badań konsumenckich przeprowadzonych dla Vinted w listopadzie ubiegłego roku przez agencję Stem Mark, ponad 23% ankietowanych w Polsce wskazało, że głównym powodem, dla którego kupują rzeczy z drugiej ręki, jest możliwość nabycia drogich, markowych produktów w niższej cenie.

Dodaj komentarz