Uncategorized

Lane perfumy wcale nie gorsze od oryginałów

Nie każdego z nas stać na to, by wygospodarować kilkaset złotych na mały flakonik oryginalnego zapachu. Choć jest on wyjątkowo trwały i o takiej zapachowej nucie, jaka nam najbardziej odpowiada, to w gospodarstwie domowym polskich rodzin nie przelewa się jeszcze tak bardzo, a fundusze najchętniej przeznaczamy na własne pociechy, sprawienie im radości, a może wysłanie na krótki wypoczynek. Zawsze znajdzie się jakiś niezbędny wydatek, a wygospodarowanie pieniążków w perfumerii internetowej czy stacjonarnej nawet na najbardziej ulubiony perfum na świecie okazuje się niemożliwe. Gdy oryginalne flakoniki najlepszych perfumowych marek osiągają horrendalne ceny, tak alternatywą stały się nie wszystkim jeszcze znane lane perfumy.

Niemal takiej samej jakości

Stężenie lanych perfum osiąga nawet 24% i niemal dorównuje stężeniem najlepszych marek świata. Średnio zakupiony lany perfum nie powinien mieć mniejszego stężenia niż 15%. Zapach takich perfum utrzymuje się przez kilkadziesiąt godzin, co również jest porównywalne do zapachów perfumowych gigantów. Prawidłowe nałożenie na miejsca, gdzie wyczuwalny jest puls, pozwala cieszyć się jakością zapachu podobną do jakości najlepszych w tej branży. Gdy dla wielu z nas liczy się cena takiego produktu, lane perfumy, które prezentują wysoką jakość, biją gigantów na łeb. Po co więc przepłacać za malutki flakonik, gdy można zakupić lane perfumy w ilościach od 30 do 100 ml i uzyskać taki sam efekt, jak podczas wydawania horrendalnych kwot.

Dlaczego tak tanio?

Lane perfumy nie są reklamowane w najlepszych stacjach telewizyjnych, na najlepszych serwisach internetowych i w najlepszych mediach. Ponadto sprzedawane w zwykłych, niedesignerskich flakonikach nie zmuszają klienta do zapłaty za wizualny efekt pojemnika, który i tak po zużyciu perfum trafi do śmietnika. Ktoś z nas mógłby się bardzo zdziwić, lecz sam design flakonu renomowanych firm w tej branży kosztuje ogromne pieniądze.

Decydując się na lane perfumy, otrzymujemy może znacznie bardziej skromny flakonik, niedesignerski i zupełnie zwykły, którego produkcja nie wymaga specjalnych zdolności, drogich maszyn i opatentowanych designów. To, co nas najbardziej powinno zainteresować, to nie flakon, lecz jego zawartość, której jakość jest wyjątkowo wysoka. Kupując lane perfumy, otrzymujemy produkt, który z całą pewnością spełni marzenia najbardziej wymagających i zapłacimy za niego zdecydowanie mniej. Cieszymy się ulubionym zapachem, nie pogrążając finansowo siebie i własnego gospodarstwa domowego.

Podsumowanie

Lane perfumy są alternatywą dla najlepszych światowych marek i można je dostać po wysoce okazyjnej cenie. Dokonując ich zakupu, płacimy wyłącznie za zawartość flakonika z perfumem, a nie za horrendalnie drogie kampanie reklamowe i opatentowane designy szkiełka, w które zostały nalane markowe produkty z tej branży.

Dzięki pojawieniu się lanych perfum o znacznie niższej cenie od produktów gigantów tego rynku zdecydowanie większa ilość kobiet i mężczyzn ma szansę na zdobycie perfum i zapachów, o których marzą od dawna, a na których zakup zawsze szkoda im było wydawać tak ogromnych sum, jakie życzą sobie branżowi liderzy.

Dodaj komentarz