Uncategorized

Medicine x Olamaloú

Kolekcja Medicine x Olamaloú przeniesie Cię w świat intensywnych wzorów. Znajdziesz w nich zabawę, szczęście, przywiązanie oraz wiele innych pozytywnych emocji.

W nowej kolekcji odszukasz ukryte symbole i spojrzysz na otaczający świat i relacje międzyludzkie w inny sposób. Medicine na ubrania przeniosło nie tylko obrazy stworzone przez artystkę Olamaloú, ale też całą gamę kolorów. Są one nieodłącznym elementem naszego życia i towarzyszą nam na każdym kroku. Marka po raz kolejny udowadnia, że sztuka może iść w parze z modą.

„Jestem entuzjastką połączenia mody i sztuki. Cieszę się, że dzięki tej synergii na ulicach widać coraz więcej koloru, a sztuka staję się szerzej dostępna. Chcę, by te światy się przenikały, a obraz wpływał na otaczającą go rzeczywistość i tak też planowałam, zaczynając współpracę z Medicine – zależało mi, żeby tak samo działała ta kolekcja. Niech budują się osobiste relacje pomiędzy tymi ubraniami i osobami, które je noszą. Niech te rzeczy mówią za Ciebie, jak chcesz się czuć danego dnia i niech będą zawsze po Twojej stronie. Niech wniosą kolory do Twojego dnia i sztukę, która wniesie coś do tego, jak się czujesz” – mówi autorka grafik, Olamaloú.

Dzięki nowej kolekcji ubrań stworzonej dla niej i dla niego możesz poczuć ukryte emocje w kolorach! Printy z kolei wprowadzą więcej radości do każdej chwili. Dodadzą pozytywnej energii ulubionym momentom. Zanurz się w kolorach. Poczuj ich głębię. Pora, by printy zawitały do Twojej codzienności!

To już kolejna kolekcja Medicine stworzona z niezależnym artystą. Marka regularnie nawiązuje współprace z twórcami, dzięki czemu wszystkie nadruki, jakie można znaleźć w salonach i online, są autorskie. 

www.wearmedicine.com

O artystce

www.instagram.com/olamalou

Aleksandra Kwiecińska – Olamaloú. Malarka, autorka scenariuszy i producentka. Ukończyła katowicką Akademię Sztuk Pięknych na kierunku Grafika Warsztatowa oraz obroniła dyplom scenograficzny pod opieką Katarzyny Sobańskiej i Marcela Sławińskiego. Mieszka w Warszawie. Przez lata współtworzyła wiele produkcji telewizyjnych, zarówno produkując, jak i pisząc scenariusze programów oraz reklam. Ma ponad dekadę doświadczenia. Jej głównym obszarem działań́ jest malarstwo. Obrazy jej autorstwa znaleźć́ można w prywatnych kolekcjach od Stanów Zjednoczonych po Szwajcarię. Na płótna przenosi swoje obserwacje na temat świata, emocji i relacji międzyludzkich, wszystko osadza w świecie dzikich zwierząt i to one, oprócz intensywnej kolorystyki, są znakiem rozpoznawczym jej twórczości.

Sesja zdjęciowa:

Dyrektor Marketingu: Karolina Tomczyk

Dyrektor Artystyczny: Karolina Stawska

Marketing Manager: Ewelina Bajołek Stępień

Fotograf: Helena Ludkiewicz

Stylista: Karolina Gomółka

Make up & Hair: Anna Stykała / D’ivision

Produkcja: I Like Photo

Dodaj komentarz