Uncategorized

Oczyszczacz powietrza – urządzenie na cały rok

Zanieczyszczenia, które wdychamy na co dzień, mogą być groźne dla naszego zdrowia i samopoczucia. W okresie jesienno-zimowym największą bolączką jest smog, natomiast wiosna i lato obfituje w alergeny. Poza tym w powietrzu znajdują się również przez cały rok wirusy, bakterie, zarodniki pleśni i grzyby. Skuteczna metodą na eliminację zanieczyszczeń, w danym pomieszczeniu są oczyszczacze do powietrza. Dlaczego urządzenia z segmentu sterylizacji powietrza są skuteczne i jaki model wybrać jeśli zależy nam na zaawansowanej filtracji?

3 zalety oczyszczaczy do powietrza

Urządzenia flitujące powietrze zyskują na popularności, praktycznie z roku na rok. Nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę negatywne skutki długotrwałego wdychanie zanieczyszczeń. Jakie są najważniejsze zalety korzystania z dobrej klasy oczyszczaczy powietrza?

  • Po pierwsze skuteczna eliminacja szkodliwych pyłów pochodzących ze smogu- jeśli zagłębimy się w temat smogu i jego wpływu na organizm człowieka, z pewnością przeczytamy także, że długotrwale wdychanie pyłów pochodzących ze smogu może nawet skracać długość życia i znacząco wpływa na jego jakość. Oczyszczacze takie jak oczyszczacz do powietrza marki Fellowes, są niezwykle skuteczne w eliminowaniu pyłów pochodzących ze smogu, a ich skuteczność wynosi niemal 100%.
  • Po drugie skuteczna eliminacja alergenów- uporczywa alergia daje o sobie znać szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Można oczywiście korzystać z leków łagodzących uciążliwe skutki, lepszym rozwiązaniem do stosowania we własnym domu będzie oczyszczacz do powietrza, który skutecznie zwalczy nie objawy ale skutki je wywołujące. Ważne, aby urządzenia zostało wyposażone w filtr HEPA jak model Fellowes- oczyszczacz Fellowes AeraMax Pro AM4.
  • Po trzecie prosta obsługa i małe koszta eksploatacyjne- bardziej zaawansowane urządzenia są niezwykle proste w obsłudze, a te z możliwością sterowania przy pomocy aplikacji mobilnej, jak większość oczyszczaczy do powietrza marki Fellowes, jeszcze bardziej upraszcza tę kwestię. Markowe oczyszczacze powietrza to także niskie koszty eksploatacji i niskie koszty związane z wymianą filtrów.

Oczyszczacz Fellowes AeraMax Pro AM4- dobry wybór przez cały rok

Oczyszczacz Fellowes AeraMax Pro AM4, sprawdzi się zarówno w środowisku domowym, jak również w bardziej skomplikowanych przestrzeniach, biurowych, szkolnych, przedszkolnych, czy też przychodniach lekarskich. Tego typu urządzenie sprawdzi się przez cały rok, dzięki wieloetapowej skomplikowanej filtracji. Jak ona wygląda?

  • Filtry wstępne  –  w urządzeniu znajduje się 2 filtry wstępne, które zatrzymują największe zanieczyszczenia, wspierając dalszą filtrację. Żywotność 6 miesięcy.
  • Filtry węglowe  – także 2 sztuki, wchłaniają lotne związki organiczne i brzydkie zapachy. Żywotność 6 miesięcy.
  • Filtry True HEPA 2 szt. – eliminuje niemal w 100% pyły pochodzące ze smogu, drobnoustroje, zarodniki pleśni i grzybów. Żywotność 12 miesięcy.
  • Jonizator PlasmaTrue™ – pomaga w całym procesie filtracji, poprawia wydajność filtrów w przechwytywaniu cząstek stałych, eliminując z powietrza patogeny.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Dodaj komentarz