Lifestyle

Przegląd męskich masturbatorów – wybierz swój gadżet erotyczny!

Przegląd męskich masturbatorów – wybierz swój gadżet erotyczny!

Masturbator to gadżet, po który chętnie sięgnie niejeden mężczyzna. Masturbatora można używać samodzielnie lub jako dodatek, który urozmaici grę wstępną. Za jego pomocą partner lub partnerka mogą pieścić naszego członka. Jednak, co by nie mówić, jest to akcesorium, które stworzono z myślą o użytkowaniu w samotności. Jaki masturbator jest najlepszy? Podpowiadamy.

Najlepsze masturbatory dla mężczyzn – co wybrać?

Masturbatory mogą mieć różne kształty, wielkość, mogą też być wykonane z różnych materiałów. Wszystko po to, aby jak najlepiej wykonały swoje zadanie. Gadżety te możemy podzielić na elektryczne oraz manualne. Te z pierwszej kategorii są zasilane wbudowaną baterią, te z drugiej należy obsługiwać ręcznie. Wybierając tego typu akcesorium, warto szukać takiego, które idealnie spełni nasze wymagania.

Używanie masturbatora jest bardzo intuicyjne, jednak odpowiednio dobrany model może sprawić, że nasze doznania i orgazmy będą wyjątkowe. Znalezienie idealnego masturbatora nie musi być wyzwaniem, jeśli faktycznie wiemy, czego nam potrzeba. W bogatej gamie produktów znajdziemy nawet masturbator jednorazowy, który możemy wyrzucić zaraz po użyciu. Takie rozwiązanie przyda się każdemu, kto wiele podróżuje.

Tenga Egg Misty masturbator jednorazowy do kupienia w Kinky Winky: https://www.kinkywinky.pl/akcesoria-erotyczne/masturbatory/.

Masturbatory elektryczne, takie jak Masturbator Manta, posiadają wbudowaną baterię, którą można ładować za pomocą ładowarki przewodowej lub indukcyjnej. Modele te ładują się bardzo szybko, co ma duże znaczenie – przecież nie możemy czekać w nieskończoność na przyjemność. Wiele tego typu zabawek jest wodoodpornych, dzięki czemu bez problemu możemy używać ich pod prysznicem lub nawet w wannie.

Masturbator Manta koloru morskiego dostępny w sex shopie online Kinky Winky

Wiele gadżetów do masturbacji ma dodatkowe cechy. Zabawki mogą one być przykładowo wyposażone w wibracje, regulowaną siłę zasysania, ogrzewanie, a także posiadać dodatkowe wypustki czy opcję sterowania za pomocą aplikacji zainstalowanej w telefonie. Rozwiązań jest naprawdę wiele.

Gumowe pochwy i masturbatory analne

Bardzo popularnymi masturbatorami są też modele potocznie nazywane Fleshlight. Są to gadżety dla wymagających wykonane z materiału zwanego Real Feel Super Skin, który do złudzenia przypomina sztuczną skórę. Często modele te sygnowane są nazwiskami gwiazd grających w filmach dla dorosłych, takich jak Angelina White czy też Eva Lovia.

To gadżety, które łatwo utrzymać w czystości i są bardzo proste w użyciu. Warto pamiętać, że niezależnie do modelu masturbatora, dla komfortu użytkowania przyda nam się lubrykant, który nałożyć trzeba na członek i zabawkę przed rozpoczęciem masturbacji. Można też zaopatrzyć się w środek do czyszczenia zabawek erotycznych, co ułatwi nam usunięcie wszelkich bakterii i da pewność, że masturbator jest czysty i gotowy na kolejne użycie.

Masturbator: jaka wielkość jest najlepsza?

Jak dopasować masturbator do penisa? To proste – wystarczy zmierzyć długość oraz grubość członka i porównać otrzymane dane z wymiarami masturbatora. To pomoże ocenić też, czy w pełni będziemy mogli cieszyć się ze wszystkich cech tego gadżetu np. teksturowanym korytarzem czy możliwością skorzystania z dodatkowych funkcji. Dobrze jest także pamiętać, że masturbatory wibrujące są zazwyczaj nieco krótsze niż masturbatory „analogowe”, bywają też od nich odrobinę ciaśniejsze.

Dodaj komentarz