Uroda

Stwórz piękną i długotrwałą stylizację z akrylożelami Gelastic od Indigo Nails!

Lubisz pracować na żelach? Jeśli tak, musisz koniecznie sprawdzić innowacyjne produkty Gelastic od Indigo Nails! Dzięki nim stworzysz przepiękną stylizacje w ekspresowym tempie!

Czym są akrylożele Gelastic?

Gelastic nazywane są akrylożelami (choć w praktyce to nadal produkty żelowe) z jednego prostego powodu – łączą ze sobą właściwości klasycznych żeli (elastyczność, utwardzalność w lampie UV/LED/MultiLED) oraz akryli (trwałość, charakterystyczna konsystencja). Ich wielką zaletą jest wysoki komfort pracy. W związku z tym, że są bardzo gęste (nie spływają po płytce paznokcia) i światło utwardzalne można je modelować bez żadnego pośpiechu, nie narażając się na błędy. Dodatkowo zmniejszona temperatura polimeryzacji akrylożeli Gelastic znacznie skraca czas tworzenia stylizacji.

Co znajdziesz w ofercie Indigo Nails?

Linia Gelastic (https://www.indigo-nails.com/akrylozele) składa się z czterech akrylożeli, z których każdy posiada swoje szczególne właściwości. Wśród nich znajdziesz:

  • Gelastic Clear – przeźroczysty akrylożel sprawdzający się świetnie jako baza pod rozmaite stylizacje,
  • Gelastic Glass Pink – akrylożel o kryciu na poziomie 30% (nadaje efekt szklanych paznokci),
  • Gelastic Milky – akrylożel z 30% kryciem (idealny do tworzenia efektu babyboomer),
  • Gelastic Cover – akrylożel typu nude posiadający najwyższy stopień pigmentacji (aż 90%!), który sprawdza się najlepiej podczas tworzenia naturalnych stylizacji.

Z czym używać produkty Gelastic?

Używając akrylożeli Gelastic, niezbędne jest użycie produktów wspomagających cały proces stylizacyjny. Należą do nich:

  • Primo Ultimo – produkt będący bazą i topem w jednym, który wzmacnia stylizację oraz jest gwarancją stabilności. Posiada właściwości nabłyszczające.
  • Control Liquid – płyn stanowiący nieocenione wsparcie podczas rozprowadzania akrylożeli Gelastic po powierzchni płytki.

Szukasz produktów, dzięki którym osiągniesz przepiękny i trwały efekt? Sprawdź serię Gelastic od Indigo Nails!

Dodaj komentarz