Moda,  Uroda

Tatuaż dla sióstr – najlepsze pomysły

Masz siostrę? Ufasz jej bezgranicznie i niebywale się kochacie? A może masz przyjaciółkę, którą traktujesz jak siostrę? Więź, która jednoczy rodzeństwo, nawet jeśli bywa konfliktowa, jest więzią miłości i wzajemnego zaufania. Z tego powodu istnieje wiele tatuaży, które mają na celu zobrazowanie tej niebywale mocnej i nierozerwalnej więzi. Spójrz i zainspiruj się! Może zrobisz sobie podobny tatuaż dla sióstr?

Tatuaż dla sióstr — najlepsze pomysły

Wspólne rzeczy i wspomnienia

Na tatuaże dla sióstr nadaje się wiele motywów. Może to być wspólny symbol, fraza lub imiona sióstr. Fajnym pomysłem jest np. telefon wykonany ze sznurka i dwóch plastikowych kubków. Dla jednej z sióstr tatuaż może składać się z dziewczynki przekazującej wiadomość przez kubek, podczas gdy tatuaż drugiej siostry może składać się z dziewczynki, która słucha uważnie tej wiadomości.

Wspólne hobby i tradycje rodzinne

W wielu przypadkach siostry są nie tylko związane więzami krwi — łączy je również wspólne hobby, takie jak sport, taniec, moda itp., a wtedy tatuaż dla sióstr może być zainspirowany którymś z tych elementów.

tatuaż dla sióstr na Tatuaże - Zszywka.pl
Więzi rodzinne

Tatuaż dla sióstr podkreśla zwykle więzi i wspólnotę, którą tworzy rodzeństwo. Dlatego możliwości są praktycznie nieograniczone, ponieważ każdy dzielony tatuaż może służyć jako tatuaż dla sióstr. Kwiaty, fraza lub jakiś wzór upamiętniający ważny moment, są odpowiednie dla tego typu tatuaży. Mogą to być imiona obojga rodziców, ich nazwisko lub inicjały. Dostępnych jest wiele opcji.

Tatuaż dla przyjaciółek, które traktują siebie jak siostry

Tatuaże dla sióstr nie wykluczają relacji, w których, chociaż nie ma pokrewieństwa, przyjaźń i zaufanie powodują, że traktujemy innych jak rodzinę. W takich przypadkach możliwe jest zrobienie sobie wspólnego tatuażu z przyjaciółką, z którą stworzyłyśmy więź silniejszą niż przyjaźń.

Dodaj komentarz