Lifestyle

Yanosik – System ostrzegania o sytuacji na drodze

System ostrzegania o sytuacji na drodze tworzony przez kierowców, dla kierowców.

Sklep marki Yanosik – szeroko znanej wśród polskich kierowców. Dystrybutor najpopularniejszego komunikatora drogowego, z którego miesięcznie korzysta ponad 1,5 mln kierowców. Oferta sklepu obejmuje również wiele akcesoriów oraz gadżetów dla kierowców. Priorytetem firmy jest obsługa klienta na jak najwyższym poziomie oraz szybka dostawa.

Czym jest Yanosik?
System ostrzegania o sytuacji na drodze tworzony przez kierowców, dla kierowców. Najskuteczniejszy komunikator w Polsce, który informuje m.in. o zagrożeniach, wypadkach, fotoradarach i kontrolach policji. Yanosik to społeczność ponad 1,5 mln kierowców miesięcznie. Dołącz do dobrze poinformowanych kierowców. Jedź bezpiecznie i bez mandatów zamów go w poniższym linku:

Sklep Yanosik

Największym atutem urządzeń Yanosik XS i GTR są wbudowane karty SIM, dzięki czemu są one bezobsługowe, po uruchomieniu auta automatycznie łączą się z systemem Yanosik. Dzięki aplikacji Y24 można używać urządzęń jako monitoring pojazdów, dzięki mapie w aplikacji wiemy gdzie obecnie znajduje się nasze auto! 

Niewątpliwą zaletą jest niezależność urządzenia od naszego smartfonu, pakietu internetowego itp. Działa ono zupełnie samodzielnie, a my równocześnie możemy korzystać np. z regularnej aplikacji nawigacyjnej w telefonie bez konieczności przełączania się i odwracania uwagi od jazdy.

Zaletą jest wreszcie niewielki rozmiar Yanosika i przede wszystkim fizyczne przyciski. Testując go na trasie, równocześnie miałem otwartą nawigację, w której również potwierdza się np. obecność fotoradaru. Gdy kierujemy pojazdem, znacznie łatwiej zrobić to przyciskiem fizycznym w Yanosiku niż na ekranie dotykowym.

Kolejną zaletą jest bezobsługowość urządzenia. Podłączamy je do zasilania i zaczyna ono działać. Nie potrzeba nic więcej.

Aplikacja Yanosik
Aktualne ostrzeżenia, nawigacja omijająca korki i baza fotoradarów z niemal całej Europy! To jednak nie wszystkie jej funkcje… Zyskaj dostęp do historii pojazdu, skorzystaj z tańszego OC, bierz udział w akcjach specjalnych. Pobierz za DARMO na Android lub iOS i przekonaj się jakie możliwości daje nasza aplikacja.

Dodaj komentarz