Lifestyle

Kim jest Karolina Pajączkowska?

Karolina Pajączkowska brała udział w programie „Top Model” oraz także uczestniczyła w Miss Intercontinental 2011. Teraz robi karierę w TVP. Dokładnie została gwiazdą serwisów informacyjnych. Urody pozazdrościć jej mogą największe gwiazdy świata mody czy też telewizji.

Z „Top Model” do TVP

Karolina Pajączkowska ma za sobą już debiut na antenie TVP Info. Relacjonowała wprost z Madrytu wybory parlamentarne, które miały miejsce w Hiszpanii. Była także wizytówką TVP Jacka Kurskiego podczas rozdania Oscarów. Dziennikarka pojawia się także w paśmie porannym Poranek Info oraz Wstaje Dzień.

Karolina Pajączkowska jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Skończyła kierunek dziennikarstwo oraz komunikacja społeczna. Mówi biegle w trzech językach: po hiszpańsku, francusku oraz po angielsku. Karierę telewizyjną rozpoczynała w Radomsku w telewizji lokalnej NTL. W 2016 roku mogliśmy ją już oglądać w TVN24 BiS. Prowadziła program informacyjny po angielsku oraz Debatę młodych.

Piękna i utalentowana

Karolina Pajączkowska na swoim koncie ma Miss Foto oraz Miss Studentek. Znalazła się także w finałowej trójce w wyborach Miss Polonia 2012 w województwie łódzkim. Uczestniczyła w naprawdę wielu sesjach zdjęciowych oraz pojawiała się niejednokrotnie na wybiegu. Reprezentowała także Polskę w roku 2011 na Miss Intercontinental w Hiszpanii (Alicante). W roku 2011 brała udział w drugiej edycji program Top Model.

Konkursy piękności dały jej możliwość reprezentowania swojego kraju. Był to dla niej ogromny zaszczyt. Tym bardziej noszenie szarfy z napisem Polska. Karolina Pajączkowska nigdy nie ukrywała, że jej celem jest skupienie się na nauce i na studiach. W pewnym okresie czasu modeling zszedł na drugi plan. Nie zabiegała już o liczne oferty. Po prostu brakowało jej czasu na życie prywatne i chociaż na jeden spokojny tydzień. Chyba każdy z nas może to zrozumieć.

Obecnie pewnie nie ma zbyt więcej wolnego czasu, ale jest to już zupełnie inna kwestia. Jak najbardziej uregulowała swoje życie i zajmuje się czymś bardziej poważnym i przyszłościowym. Oczywiście wciąż pamiętamy o jej wszystkich osiągnięciach oraz możemy podziwiać jej urodę. Co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. Dziękujemy jej za to. Musimy przyznać, że w serwisie informacyjnym wypada naprawdę idealnie. Słucha się ją z przyjemnością. Nie robi tego sztucznie. Widać, że zajmuje się czymś co sprawia jej ogromną przyjemność. Takie połączenie to największy skarb na świecie. Wówczas nawet nie czujemy, że ciężko pracujemy. Idealna sprawa.

Dodaj komentarz