Uncategorized

Trendy fryzury na studniówkę oraz wskazówki pielęgnacyjne

Udział w magicznej nocy studniówkowej, wymaga doskonałego wyglądu, a jednym z kluczowych elementów jest starannie dobrana fryzura. W tym celu zapytaliśmy Dejva Architekta Fryzur i ambasadora marki OnlyBio, o tegoroczne trendy studniówkowe oraz kilka wskazówek dotyczących pielęgnacji włosów.

Jakie fryzury są obecnie najbardziej trendy na studniówki w 2024 roku?

Naturalne fale i loki zdominowały imprezy studniówkowe w Polsce, są proste w wykonaniu i pozwalając się cieszyć nienagadaną fryzurą przez całą noc. W razie potrzeby tak pofalowane włosy można szybko spiąć w luźny kucyk nie psując jednocześnie ich formy.

Czy istnieją konkretne style czy długości włosów, które będą szczególnie popularne w tym sezonie na imprezy studniówkowe?

Moda lat 80 wróciła jak bumerang, dlatego aktualnie najpopularniejsze są włosy średniej długości.

Czy są jakieś kolorystyczne trendy, które warto uwzględnić, aby stworzyć modny look na studniówkę?

Dla osób ceniących naturalny look bardzo dobrym rozwiązaniem jest multirefleks, który daje fakt włosów muśniętych słońcem. Jeśli ktoś lubi się bardziej wyróżnić warto pomyśleć o wpięciu kilku kolorowych pasemek włosów i wplecenie ich we fryzurę.

Jeśli marzą nam się loki podczas studniówkowego balu, jakie produkty do stylizacji włosów polecasz, aby je wydobyć?

Aby wydobyć naturalny skręt niezmiennie polecam aktywator skrętu w kremie np. Hair in Balance OnlyBio aby uelastycznić i odpuszyć włosy oraz żel mocny dla ich utrwalenia. Niewielką ilość aktywatora należy wgnieść w umyte, ociekające wodą włosy, dokładnie go rozprowadzając. Dla uzyskania najlepszego rezultatu wysuszyć włosy przy pomocy suszarki z dyfuzorem.

Czy mycie metodą OMO może być rozwiązaniem na poprawę kondycji włosów na 2-3 tygodnie przed nocą studniówkową?

Metoda OMO jest dobrym sposobem dla dostarczenia większej ilości składników odżywczych w krótkim czasie, szczególnie jeśli ostatnio zdarzało nam się zaniedbać włosy – gorąco jednak zachęcam do regularnego dbania o ich kondycję.

Dodaj komentarz