Lifestyle

Kim jest Lefteris Kavoukis?

Z pewnością Lefteris Kavoukis jest postacią, którą kojarzymy głównie jako męża najsławniejszej polskiej trenerki personalnej – Ewy Chodakowskiej. Warto zapoznać się z jego postacią nieco bliżej, ponieważ jest to niezwykle sympatyczny oraz ciepły człowiek.

Również trener personalny

Na pewno słyszeliśmy to imię wielokrotnie w mediach czy też w sieci. Lefteris Kavoukis jest także trenerem personalnym, który współtworzy w naszym kraju firmę o nazwie BEBIO. Co to za firma? Jest to firma, która założona została przez Ewę Chodakowską. Firma ta oferuje diety, programy treningowe, poradniki, książki, a nawet obozy treningowe.

Co robi Lefteris Kavoukis?

Zajmuje się on tak naprawdę wieloma rzeczami. W głównej mierze można powiedzieć, że jest prezesem firmy BEBIO i współtworzy ją z Ewą Chodakowską. Nie możemy także zapomnieć o Be Active TV. Czym jest Be Active TV? Jest to specjalna platforma z treningowymi programami w formie wideo. Możemy je wykupić na tak zwane żądanie. Platforma ta oferuje już kilkadziesiąt filmów z treningami. Treningi w głównej mierze są prowadzone przez Ewę Chodakowską, ale znajdziemy także takie prowadzone przez Lefterisa.

Musimy zauważyć, że Lefteris Kavoukis nie tylko się zajmuje treningami, ale także przygotowuje układy ćwiczeń oraz planuje treningi. W Be Actvie jeśli chodzi o samą część narzędziową oraz treningową, to jest trenerem. Ma nawet swoje zajęcia, trenuje grupy oraz uczestniczy w treningach podczas tak zwanych Tygodni Metamorfozy. Ma do tego własne pomysły, które realizuje podczas swoich zajęć.

Nie możemy pominąć także tego, że Kavoukis ma swoje osiągnięcia w branży fitnessu. Nie są one już kompletnie związane z samą działalnością Ewy Chodakowskiej. Pewien czas był nawet edytorem fitness w magazynie Shape, a do tego menadżerem marketingu w fitnessandhealtexperts.com. Na sam koniec warto dodać, że jest to także założyciel serwisu personaltrainer.gr.

Jak widać z Ewą Chodakowską połączyła go miłość nie tylko do siebie nawzajem, ale także do fitnessu. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Musimy przyznać, że piękna z nich para i widać, że robią w życiu to co kochają. W żadnym wypadku nie ma mowy o tym, że robią coś na siłę. Nie w przypadku tej pary. Liczy tutaj się w pierwszej kolejności pasja. Zresztą na początku była pasja. Z czasem dopiero przyszły pieniądze i stał się to ich sposób na życie. Nie mamy nic przeciwko temu, ponieważ mają swoich podopiecznych naprawdę sporo. Widać, że robią kawał dobrej roboty. Miliony Polek i Polaków są im za zaangażowanie wdzięczni.

Dodaj komentarz