Uncategorized

Szukasz biustonosza dla siebie? Na to zwróć uwagę

Dobrze dobrany stanik potrafi diametralnie odmienić nie tylko wygląd piersi, ale także całą sylwetkę. Przymierzasz się do zakupu nowej bielizny i szukasz biustonosza dla siebie? Jego wybór może nie być łatwy – oferta jest naprawdę szeroka. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaki biustonosz będzie najlepszy i na co zwrócić uwagę przy jego wyborze, koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Wybór odpowiedniego biustonosza

Wybór odpowiedniego biustonosza jest niezwykle ważny – i to nie tylko w kontekście samego wyglądu czy trwałości bielizny. Dobrze dobrany stanik zapewnia wygodę i przekłada się na zdrowie i bezpieczeństwo piersi. Co więcej – wpływa także na ich wygląd, a tym samym całą sylwetkę, a co za tym idzie również to, jak prezentują się na Tobie noszone ubrania.

Wybierając odpowiednie biustonosze, czyli takie, jakie nie tylko po prostu pasują rozmiarem, ale też właściwie współpracuje z biustem, można liczyć na naprawdę świetne efekty wizualne. Przekłada się to oczywiście na samopoczucie i pewność siebie. Jak go wybrać? Czytaj dalej!

Na co należy zwrócić uwagę?

Na co zależy zwrócić uwagę przy wyborze biustonosza? Podejmując decyzję wyłącznie na podstawie samej estetyki czy dobierając rozmiar „na oko”, łatwo o wpadkę i zakup niewłaściwego modelu. Damskie biustonosze różnią się w końcu między sobą nie tylko kolorystyką, wzorem czy zdobieniami. Przy wyborze uwagę należy zwrócić przede wszystkim na krój i konstrukcję stanika oraz jakość wykorzystanych materiałów. Kluczowe znaczenie mają:

  • wielkość, kształt i stopień usztywnienia miseczek,
  • rozstaw miseczek,
  • wysokość mostka,
  • szerokość pasa obwodu i jego regulacja,
  • szerokość ramiączek i ich regulacja.

Jaki biustonosz będzie najlepszy?

Chcesz kupić dla siebie nową bieliznę i zastanawiasz się, jaki biustonosz będzie najlepszy? Różne modele odpowiadają na różne potrzeby kobiet – wielkość i kształt piersi, czy oczekiwane efekty. Nie jest w końcu tajemnicą, że dobrze dobrany biustonosz potrafi naprawdę wiele – nie tylko zabezpieczać piersi i dobrze je podtrzymywać, ale także wspaniale formować.

Jeśli posiadasz duże piersi, postaw na pełny biustonosz z szerokimi ramiączkami lub balkonetkę. Mniejszy biust świetnie powiększy model push-up z usztywnianą miseczką, z kolei ten opadający pięknie wymodeluje klasyczny plunge. Ten ostatni sprawdzi się doskonale również w sytuacji, gdy piersi są szeroko rozstawione – odpowiednio je zbierze i uniesie.

Nie zapomnij o dokonaniu dokładnych pomiarów przed zakupem – zarówno obwodu biustu, jak i miejsca pod nim. Przymierzasz się do zakupu stanika online? Zajrzyj koniecznie do By Ann – znajdziesz tam bogatą ofertę modnych i stylowych biustonoszy w bardzo atrakcyjnych cenach! Pełną ofertę sklepu sprawdzisz pod adresem byann.pl.

Dodaj komentarz