Uncategorized

Zobacz, jakie produkty do przedłużania rzęs są niezbędne w Twoim gabinecie

Niemal każda kobieta marzy o długich i gęstych rzęsach. Jest to możliwe dzięki zabiegom z zakresu stylizacji rzęs. Zamierzasz otworzyć gabinet kosmetyczny i oferować przedłużanie? Zastanawiasz się, jakie produkty do przedłużania rzęs są Ci potrzebne? Podpowiadamy!

Najważniejsze produkty do przedłużania rzęs

Chcesz wiedzieć, co powinno znaleźć się w każdym gabinecie, który oferuje przedłużanie rzęs? Otóż przede wszystkim musisz wyposażyć się w wysokiej jakości sztuczne rzęsy. Powinny one mieć różne długości, grubości, kolory i skręt. Oprócz tego potrzebujesz niezawodnych klejów do nakładania włosków i precyzyjnych pęset. Przydadzą Ci się również różne dodatkowe gadżety, np. holder, podstawki na klej, aplikatory. Warto także kupić szczoteczki i szampony do rzęs, które ułatwią ich higienę i pielęgnację.

Kleje do przedłużania rzęs – jakie wybrać?

Jak już wiesz, produkty do przedłużania rzęs to m.in. kleje. Zastanawiasz się, jaki najlepiej wybrać? Zwróć uwagę przede wszystkim na to, czy ma on bezpieczny skład. Dobrze jest wybierać produkty hipoalergiczne, które zmniejszają ryzyko reakcji uczuleniowej. Poza tym klej musi ułatwiać i przyspieszać aplikację, a po zastygnięciu sprawiać, że stylizacja utrzyma się dłużej. Upewnij się także, że dany produkt jest lekki i nie obciąży nadmiernie rzęs. Doskonale sprawdzają się kleje oferowane przez FASHIONLASH, które dopasowują się do pracy stylistki i pasują do różnych rodzajów rzęs. Poza tym bardzo łatwo się je aplikuje i nie powodują podrażnień.

Wybór sztucznych rzęs

Nie wiesz, które sztuczne rzęsy najlepiej się sprawdzą? Musisz pamiętać, że warto mieć ich wiele wariantów, gdyż do każdej klientki i metody przedłużania będą pasowały nieco inne włoski. Bez wątpienia dobrze jest zdecydować się na miękkie, lekkie i elastyczne rzęsy. Nie mogą się one odkształcać, a skręt słabnąć. Pamiętaj także, aby mieć odpowiednie pudełko do ich przechowywania. Istotne jest również to, aby łatwo można było je nakładać i rozdzielać. Znaczenie ma też materiał, z którego zostały wykonane. Powinien on być najwyższej jakości i mieć odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa.

Bez wątpienia do przedłużania rzęs potrzebujesz wiele profesjonalnych produktów. Podstawą są oczywiście kleje i sztuczne rzęsy, ale nie zapomnij również o aplikatorach, podstawkach na klej czy holderach. Zawsze wybieraj produkty wysokiej jakości oferowane przez renomowanych sprzedawców. Jeśli skorzystasz z naszych rad, na pewno dokonasz właściwych zakupów.

Dodaj komentarz