Lifestyle

Kim jest Sylwia Dekiert?

Czy znasz Sylwię Dekiert? Mówi Ci coś to nazwisko? Sylwia Dekiert jest bardzo znaną dziennikarką sportową, reporterką oraz prezenterką, która jest związana z TVP już od 2002 roku.

Najważniejsze informacje

Sylwia Dekiert to bardzo znana dziennikarka. Była prezenterką takich programów jak: magazyn biegacza i triathlonisty, misja-kondycja, orły Nawałki, dzień dobry Polsko, orły sportu czy też wielki test. Była także wiele razy terenową reporterką z najważniejszych wydarzeń sportowych. Audycje przez nią prowadzone są naprawdę na wysokim poziomie.

Sylwia Dekiert pochodzi z Zielonej Góry. Miasta tego nikomu nie trzeba przedstawiać. Jest to miasto, które słynie z żużla. Od szóstego roku życia razem z rodzicami była stałym kibicem na stadionie żużlowym. Tak właśnie się narodziła jej ogromna pasja do sportu. Do dnia dzisiejszego sport odgrywa niezwykle ważną rolę w jej życiu. Sylwia Dekiert już od osiemnastu lat jest dziennikarką sportową w Telewizji Polskiej.

Informacje z życia prywatnego

Oczywiście jak każdy inny Sylwia Dekiert ma poza swoim życiem zawodowym także życie prywatne. Przyjrzyjmy się mu nieco bliżej. Sylwia Dekiert urodziła się w roku 1978. Ma zatem dzisiaj czterdzieści dwa lata. Nie wiemy, ile dokładnie centymetrów wzrostu mierzy znana dziennikarka. Sylwia Dekiert jest rozwódką. Pierwszym mężem prezenterki był Rafał Darżynkiewicz. Para ze swojego małżeństwa doczekała się dwóch synów – Igora oraz Doriana. Obecnie gwiazda jest w związku ze Sławomirem Nelupem. W poprzednim roku para się zaręczyła.

Oczywiście dziennikarka ma na Instagramie swoje konto. Znajdziemy ją pod @sylwiadekiert. Na jej Instagramie możemy znaleźć zarówno elementy z życia prywatnego,  jak i także z życia zawodowego. Liczba obserwujących także jest naprawdę wiele. Możemy do tego szerokiego grona dołączyć i cieszyć się sprawdzonymi informacjami. Życie gwiazd na tyle nas elektryzuje, że chętnie czytamy o nich artykuły w gazetach czy też reportaże w telewizji. Jednak obecnie jest lepszy sposób, aby być ze wszystkim na czasie. Takim właśnie sposobem jest konto na Instagramie czy też na Facebooku. Na pewno o Sylwii Dekiert możemy się z tych źródeł dowiedzieć naprawdę bardzo wiele. Będziemy pod wrażeniem życia Sylwii Dekiert oraz innych sławnych osób, które możemy obserwować bez wychodzenia z domu. Jedne osoby upubliczniają wiele, ale inni niezbyt dużo. Sylwia Dekiert akurat dawkuje nam swoje życie prywatne i to jest najrozsądniejsze podejście. Zarówno dla osoby znanej, jak i także dla jej fanów.

Sylwia Dekiert – Instagram

Dziennikarka ma włąsne konto na Instagramie – @sylwiadekiert, gdzie publikuje zdjęcia zarówno te prywatne, jak i zawodowe.

Dodaj komentarz